Плануючи подорож в Ізраїль, не забудьте включити у свій графік відвідування Тель-Авіва. Це місто коштує того, щоб приділити йому хоч би день; проте може статися так, що одного дня виявиться недостатньо, і вам захочеться затриматися ще на два, а може бути, і на три… Багато хто помічає, що, приїхавши в Тель-Авів, від’їжджати не хочеться – в цьому строкатому, доброзичливому і гостинному місті кожен може знайти собі розвагу до душі.
узбережжя Тель-Авіву
узбережжя Тель-Авіву

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Багато хто орендує апартаменти в районах Тель-Авіва з метою комфортно і спокійно відпочити на березі Середземного моря : уся західна частина міста представляє з собою ланцюжок пляжів, що переходять один в одного. Тут чисто, затишно і спокійно – на відміну від багатьох інших курортів, на тель-авівських пляжах не зустрінеш нав’язливих продавців або шумних аніматорів.
Тим, кого більше цікавить культура і історія країни Ізраїль, цікаво буде відвідати музей Ерец-Ісраєль (Землі Ізраїльські), в якому зібрано більше 100 тисяч експонатів, що відносяться до різних періодів. Це монети і свити, предмети побуту і начиння із скла, кераміки, металу, рідкісні книги і марки – і багато що інше. Любителів сучасного мистецтва чекають в тель-авівському Художньому музеї, де представлені роботи ізраїльських авторів (живопис, фотографія, скульптура). Мало кого залишить байдужим і відвідування Музею діамантів (Алмазної біржі), де тисячі коштовних каменів виблискують і переливаються усіма барвами веселки.
історичні райони Тель-Авіва
історичні райони Тель-Авіва

Розмір оригіналу:   680x468
Тип: jpg   Дата:

Тим же, хто вважає за краще знайомитися з іншою культурою, просто прогулюючись по вулицях міста, варто відправитися в історичні райони Тель-Авіва – Старий Яффо, Неві Цедек, Старий порт – а також на ринки. Блошиний ринок, Кармель і Нахалат Бен’ямін (ринок ремесел) – відмінні місця для того, щоб поринути в обстановку справжнього східного базару і придбати унікальні речі, старовинні або виготовлені вручну, які завжди нагадуватимуть вам про Тель-Авів.

3 лютого 2014

Автор:

Пам’ятки Тель-Авіва – від пляжів до діамантів Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук