антивірусний продукт Nod 32
антивірусний продукт Nod 32

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Дія будь-якої антивірусної програми спрямована на пошук і усунення шкідливих кодів, небажаних програм, а також файлів, які піддалися зараженню і модифікації. Також антивіруси захищають комп’ютер від вірусів, які ще не встигли проникнути в систему, блокуючи для них доступ.
Антивірусні програми створюються сьогодні для будь-яких платформ, а не тільки для комп’ютерів. Вони покликані захищати будь-які операційні системи: це і Windows та Mac OS, і Apple iOS та Linux, і Windows Mobile та Android, а також інші менш популярні системи.
Для тих же цілей і була створена антивірусна програма ESET NOD 32, яка ось вже 20 років діє на ринку, а це значний термін для антивіруса. Компанія ESET має дві штаб-квартири, одна з яких знаходиться у Братиславі, а друга – в Сан-Дієго. В цілому компанія має представництва в ста вісімдесяти країнах, одно з яких знаходиться і в нашій країні. Саме цій компанії належить велике число відкриттів і нововведень у сфері антивірусного моніторингу і знаходження небезпечних програм, як відомих, так і нових.
В Україні NOD 32 користується великою популярністю серед споживачів антивірусних продуктів. NOD 32 отримав велику кількість нагород за свою якісну роботу, одна з таких нагород, яка вважається найвищою, дісталася програмі від австрійської лабораторії AV – Comparatives.
Цей антивірус має високий рівень проактивного виявлення вірусів, високу швидкість роботи і актуальність оновлень. У основі роботи антивіруса лежать модулі, виконуючі різні функції.
Це модулі AMON, IMON, EMON і модуль, що здійснює перевірку комп’ютера на вимогу.
Модуль AMON або Antivirus MoNitor займається блокуванням шкідливих кодів, повідомляє користувачів про те, що системі загрожує небезпека і показує активність вірусів на комп’ютері.
Другий важливий модуль IMON або Internet MONitor, займається перехопленням вірусів в мережі, коли ті ще не встигли потрапити в систему. Цей модуль має величезну важливість, тому що більшість вірусів система отримує саме з Інтернету. У антивірусі NOD 32 ця функція реалізована дуже ефективно, проте її дія погано позначається на швидкодії системи.
Третій модуль EMON зайнятий перевіркою електронної пошти, яка приходить через інтерфейс MAPI.
І, нарешті, четвертий важливий модуль – це “Сканування на вимогу”. Завдяки цьому модулю користувач може сам вибрати ділянки сканування або перевірити систему повністю. Після такої перевірки файли з вірусами або лікуються, або вирушають в карантин або видаляються.
Також антивірус NOD 32 включає додаткові модулі. До них відносяться модуль “оновлення”, який займається пошуком актуальних оновлень для програми.
Модуль “статистики”, який містить відомості про усі дії, які здійснює програма.
Модуль “сервіс” відповідає за роботу “карантину”.
Також в програмі є присутніми модулі “планувальник”, “налаштування системи” і “інформація”.
У цієї антивірусної програми є багато переваг, серед яких швидкість дії, зручність інтерфейсу, легкість використання, високий рівень протидії вірусам, а також наявність безкоштовних пробних версій.
До мінусів програми Eset NOD 32 можна віднести те, що оновлення платні, часто система може гальмувати, антивірус не справляється на 100 % з усіма шкідливими програмами.
Проте не слід забувати про те, що не існує ідеальних антивірусних програм. У кожної з них є свої достоїнства і недоліки, просто користувач вибирає той антивірус, який найбільшою мірою може задовольнити його потреби.

28 лютого 2015

Автор:

Переваги і функціонал відомого антивіруса ESET NOD 32 Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук