Уряд Болгарії готується рятувати літній туристичний сезон 2015 року. Проте замість представлення свого нового туристичного продукту, міністерство туризму країни продовжує сподіватися на “сонце, пісок і море”. На жаль, виділення купи грошей на рекламу не допоможе обернути тенденцію тривалого скорочення іноземних туристів на курортах Болгарії. Тобто проблема не в рекламі, а в продукті, який пропонує країна.
море на курортах Болгарії
море на курортах Болгарії

Розмір оригіналу:   2500x1640
Тип: jpg   Дата:

У останні два десятиліття підхід “Балкантурист” зробив стільки для вигнання туристів (і іноземних, і болгарських) скільки не змогло б навіть “бетонування” морських курортів Болгарії. Хоча і це допомогло. Як допомогла і чистота моря, забрудненого через відсутність очисних споруд екскрементами.
У роки “Балкантуриста” підхід був один – максимум грошей за мінімальну якість. Що сьогодні пропонується в одному чотирьохзірковому готелі на літніх курортах країни? Паркінг на двадцять машин, на який можуть потрапити симпатичні і готові дати на лапу охороні туристи. Поза паркінгом можуть і примусово евакуювати.
На рецепції тебе зустрічають усмішливі і люб’язні люди. Але коли на четвертий день із стелі номеру починає крапати вода із-за труби, що лопнула, на верхньому поверсі, люб’язність важко може скоректувати повільність і незацікавленість персоналу.
All inclusive у болгарських готелях далекий від достатку і різноманітності в турецьких готелях. У барі природно роблять вигляд, що не помічають клієнтів. Проте похмурий вигляд магічно трансформується в люб’язні посмішки і швидке обслуговування після того, як турист заговорить на болгарському.
Басейни готелів по розмірах можна порівняти лише із залами засідань готелів. Швидше за все, саме через це до обіду вода в них починає каламутніти. Але туристи ж приїхали купатися не у басейні, а в морі.
Проте дорога до пляжу пролягає через павільйони і магазини, де можна потрапити і під колеса неуважних водіїв. Рушники, труси, продукти, сексшопи, стриптиз бари, яких останніми роками стало особливе багато. Болгарські курорти поступово перетворюються на мекку секс-туризму, і, звичайно ж, алкоголю.
Усе це західні телеканали вже давно показали своїм туристам, як безкоштовну “рекламу” Болгарії. Тоді який сенс взагалі платити за рекламу?

23 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук