Підводний парк скульптури
Підводний парк скульптури

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Унікальний музей скульптур під назвою Museo Atlántico Lanzarote буде відкритий в Європі на одному з найбільш відокремлених островів, що відносяться до Канарського архіпелагу. Його колекція окрім неповторної різноманітності фауни і флори, а також чудових морських пейзажів, поповниться справжніми витворами мистецтва, створеними людьми.
До речі, Іспанія може стати прекрасним вибором, якщо ви ще не знаєте, куди поїхати у кінці березня. У цей період часу тут вже встановлюється тепла погода, а море прогрівається до прийнятної температури.
Що стосується нової установи культури Іспанії, то головним дизайнером планує виступити британець Джейсон де Кайрес Тейлор, який раніше створив парки підводних скульптур в Гренаді і Мексиці.
Журналісти іспанських засобів масової інформації повідомляють, що на будівництво цього музею на Канарах піде не менше семисот тисяч євро. Швидше за все, підводні скульптури розмістять в південно-західній частині Лансароте біля пляжу Лас-Колорадас (муніципалітет Яйса).
Виставка розміститься на території площею близько двох з половиною тисяч квадратних метрів. Скульптурні композиції будуть занурені в море на глибину від десяти до п’ятнадцяти метрів, щоб поглянути на них могли дайвери будь-якого рівня підготовки.

9 листопада 2014

Автор:

Підводний парк скульптури відкриють на Канарах Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук