Якщо ви є любителем італійської кухні і приїхали в Івано-Франківськ, то вам може згодитися наступна інформація. Італійська кухня тут представлена удосталь. Особливо славиться місцева піца. Івано-Франківськ це місто, в якому безліч піцерій, де можна покуштувати це прекрасне блюдо. Проте деякі подібні заклади відносяться до піци як до звичайного блюда швидкого приготування. Такий підхід дуже ганебний, адже справжня піца це вишукане блюдо італійської кухні, яке подається навіть в ресторанах світового рівня.

Якістю приготування піци може похвалитися піцерія «Pronto Pizza» на вулиці Івасюка. Цей заклад відрізняється приємною атмосферою, простотою інтер'єру і гостинністю.

Тут можна спробувати практично будь-яку піцу, приготовану по знаменитих італійських рецептах. Івано-Франківськ місто, яке не спить. Тому ця піцерія працює цілодобово.

Також в піцерії є служба доставки, причому зробити замовлення можна і по телефону, і навіть за допомогою Інтернет через сайт піцерії http://prontopizza.ua/. До речі, доставка також працює 24 години, що дуже і дуже зручно. Захотіли піцу о 3 годині ночі? Не проблема. Подзвоніть в піцерію «Pronto Pizza» і через декілька хвилин гаряча і апетитна піца буде вже у вас в руках!

смачна піца від піцерії «Pronto Pizza»
смачна піца від піцерії «Pronto Pizza»

Розмір оригіналу:   992x546
Тип: jpg   Дата:

У піцерії «Pronto Pizza» постійно проходять акції і діють різні знижки. А піцу тут приготують прямо на ваших очах. Таке відвідування піцерії може стати не лише приємним, але ще і корисним. А раптом який-небудь секрет, який зберігає приготування такого блюда як піца, переймете від шеф-кухаря?

У цьому закладі кожен гурман вибере собі піцу до душі. Ну, а якщо вже такий вередун, що не знайде, то зможе самостійно створити власне блюдо, вибравши інгредієнти за смаком. Тут це можна! До речі, це блюдо тут представлене навіть для вегетаріанців. У цієї піцерії лише один недолік – у них немає банкетного залу для проведення тематичних корпоративних вечірок з апетитними піцами. Одним словом, вирушаючи в місто Івано-Франківськ, не забудьте спробувати піцу в піцерії «Pronto Pizza» і дізнатися, чи відрізняється вона від піци, яку готують у вашому місті!

Цікаві факти про піцу

  • Професіонал, який займається приготуванням, називається піцайоло.
  • Перша піцерія відкрита була в Неаполі в 1738 році, і називався заклад «Антика».
  • Це блюдо таке популярне, що існують навіть косметичні продукти із запахом піци.
  • Одного разу піца була доставлена на відстань 11 тисяч кілометрів! Мабуть, хтось був великим її прихильником.
  • Підрахували, що в Америці кожну секунду з'їдається 350 слайсів!
  • Рекордною по розмірах(серед круглих) стала піца 37 метрів в діаметрі.

Відомий в історії випадок, коли юнакові 18 років з дуже широкими судинами прописали дієту, основою якої була піца: все тому, що молодій людині треба було підвищити рівень холестерину.

25 травня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук