північне сяйво в літаку
північне сяйво в літаку

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Ісландська авіакомпанія Icelandair вирішила перенести одне з чудес природи всередину свого літака. Тепер пасажири, подорожуючі у регулярному рейсі цього авіаперевізника, зможуть в дорозі милуватися Північним сяйвом!
Як говорить журналіст блогу ozi.pp.ua, пасажирський літак “Hekla Aurora” авіакомпанії Icelandair ще минулого року був зовні прикрашений незвичайною графікою, яка імітує знамените Північне сяйво. Зараз же власники компанії, вирішили прикрасити його так само і усередині, для чого встановили спеціальну ілюмінацію на борту. Тепер, вирушаючи у подорож в Ісландію, ви має можливість споглядати під час усього маршруту захоплюючу гру світла.
Створення нової версії літака було приурочене до дня початку зимового Фестивалю Вогнів в Рейк’явіку, який спрямований на те, щоб скрасити довгі ночі. Взимку в Ісландії сонце над горизонтом з’являється всього на декілька годин, але місцеві жителі вирішили не сумувати і щороку влаштовують в цей час унікальні художньо-світлові інсталяції. Створення такого внутрішнього оздоблення літака, власники компанії Icelandair пояснюють тим, що авіаквитки саме на цей рейс будуть розкупатися швидше за інщі аналогічні рейси, адже ціна авіаквитка зовсім не змінилася, а вражень у пасажира буде набагато більше, ніж в звичайному літаку.
літак авіакомпанії Icelandair
літак авіакомпанії Icelandair

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

Незважаючи на суворий клімат, природа щедро нагородила своїми красотами загадковий острів на краю Європи. Окрім прекрасних вулканів, льодовиків, гейзерів і захоплюючих ландшафтів, в Ісландії з вересня по березень можна побачити і Північне сяйво. Єдина умова для цього – безхмарна ніч і висока сонячна активність.

1 березня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук