Якщо в холодну пору у вас виникло бажання перенестися в теплі краї з живописними пейзажами, ласкавим сонечком і теплим морем, значить, пора брати відпустку і вирушати в одну з жарких країн, де завжди панує літо. Напрямів для пляжного відпочинку взимку досить багато і одними з найпопулярніших є наступні: ОАЕ, Таїланд, В’єтнам, Мальдіви, Гоа, Домінікана, Мексика, Куба і Єгипет, хоча, звичайно, чудових місць для відпочинку взимку значно більше.
пляжний відпочинок
пляжний відпочинок

Розмір оригіналу:   800x550
Тип: jpg   Дата:

У ОАЕ вас чекають висококласний сервіс, цікаві екскурсії по численних пам’ятках, захоплюючий шопінг, ну і звичайно, прекрасний пляжний відпочинок, адже температура повітря і морської води взимку тут досить комфортна. Таїланд подарує мандрівникам не лише відмінний пляжний відпочинок, але і масу розваг з неймовірними пригодами, приємно і те, що горящі тури з Одеси дозволяють істотно заощадити на відпочинку, так що за прийнятну грошову суму ви зможете забезпечити собі приємне проведення часу.
зимові туристичні напрями
зимові туристичні напрями

Розмір оригіналу:   800x550
Тип: jpg   Дата:

В’єтнам – цей також досить цікавий туристичний напрям, адже в той час, коли у нас тримається мінусова температура повітря, погода на півдні цієї країни радує сонячними теплими днями. Кліматичні умови на Мальдівах, Гоа і в Домініканській Республіці також сприяють приємному пляжному відпочинку в зимову пору, а враховуючи добре розвинену інфраструктуру цих місць можна розраховувати на відмінне дозвілля. Любителям запальних ритмів сальси, коктейлів і строкатих фарб чудової природи варто відправитися відпочивати на Кубу. У Мексиці ви зможете не лише насолодитися відпочинком на чудових пляжах, але і зіткнутися із загадками цієї країни і помилуватися красотами незвичайної природи. Тим же, хто не бажає відпочивати занадто далеко від будинку і в той же час хоче взимку опинитися в “обіймах літа”, можна відправитися відпочивати в Єгипет.

21 січня 2015

Автор:

Пляжний відпочинок цієї зими: куди краще поїхати? Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук