В 60 км від Тель Авіва розташоване відоме своїми вражаючими портовими будівлями і не тільки, місто Хайфа. У очі кидаються золоті куполи Усипальні Баба на горі Кармель. Засновника однієї з наймолодших релігій-Бахаі. Трохи нижче по схилу вашому погляду відкриваються прекрасні тераси і сади. Спустившись по схилу гори ще нижче, ви потрапите в розташування німецької колонії, заснованої в 1869 році молодими протестантами з Німеччини. Завдяки їх старанням місто і стало таким яким його знають у світі, зручним транзитним пунктом для паломників, що спрямовуються в Єрусалим.
“Земля обітована”
Переважна кількість емігрантів з Європи, потрапило в “землю обітовану” саме через це місто. Щоб зробити пішу прогулянку по місту, треба бути в хорошій фізичній формі.

Від німецької колонії по Золотому шляху, який неухильно піднімається в гору, потрапляєш на вершину гори Кармель. Прекрасний вид на місто Хайфа, який відкривається з вершини гори, стирає з пам’яті ті 1000 сходинок, по яких треба піднятися, щоб побачити це диво.
Відкривається дивовижний вид на французький монастир 12 віків, який був побудований в найвищій точці Хайфи, за часів третього походу хрестоносців на Святу Землю.

На місці, де жив пророк Ілля, якщо вірити Старому Завіту, споруджений монастир кармеліток, Стела Марис. Час його будови відноситься до 19 століття. Вівтар цього монастиря побудований прямо над печерою, місцем де безпосередньо і жив пророк.
Усипальня на горі Кармел
Усипальня на горі Кармел

Розмір оригіналу:   755x550
Тип: jpg   Дата:

Охочих зміцнити своє здоров’я ваблять численні термальні джерела, але головною родзинкою для приїжджих є близькість Мертвого моря. Щоб утриматися на його поверхні, не треба уміти плавати. Рекордний вміст солей в мертвому морі наділяє його лікувальними властивостями. А ще Мертве море розташоване на 400м нижче за рівень моря. Це сама глибша розташована водойма на землі. Вміст солей в ній приблизно 33 відсотки, що в 11 разів більше вмісту солей у водах океану.
Курорти Ізраїлю
Окрім декількох видів бактерій, жоден живий організм не в змозі розвиватися в такому солоному середовищі.
Від Мертвого моря відправимося до моря Червоного. Згідно біблії, саме його води розступилися, пропускаючи ізраїльтян тих, що біжали з Єгипту. На узбережжі Червоного моря, на півдні країни знаходиться місто Ейлат. Чиста вода і піщані пляжі притягують сюди щороку сотні тисяч туристів.
Ейлат важливий морський порт на торгових шляхах в Африку і Азію. На протилежному березі Йорданія. На найфешенебельнішому курорті Ізраїлю проживає близько 55 тис. чоловік, а приїжджає у декілька разів більше. Готелі розташовані на пляжі, приймають в рік більше двох мільйонів гостей.
місто Ейлат
місто Ейлат

Розмір оригіналу; 979x720
Тип: jpg   Дата:

Влітку денна температура перевищує 40 градусів, не дивно що міське життя оживає ближче до вечора. Ейлат це типове місто розваг. На кожному кроці бари, ресторанчики і невеликі магазини з ювелірними виробами, де з легкістю можна купити недорогі прикраси. Тут не говорять про політику, не згадують історію і живуть сьогоднішнім днем.

8 грудня 2013

Автор:

Подорож по Ізраілю Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук