острів Мадейра
острів Мадейра

Розмір оригіналу:   300x160
Тип: jpg   Дата:

Португалія – найзахідніша країна усієї Євразії, так що вже, у будь-якому випадку, вона буде особливою. Уся привабливість цієї країни в тому, що подорож по Португалії дозволить вам познайомитися з гірськими вершинами, лісами, плантаціями винограду і величним Атлантичним океаном. Уся земля тут покрита зеленню, а над нею височіють скелі, які йдуть безпосередньо в океан. Окрім цього тут ви зможете відвідати деякі острови, серед яких обов’язково виявиться острів Мадейра. У який би період року турист сюди не потрапив, тут буде досить тепло, адже за увесь рік температура не опуститься нижче 10 градусів, а літо виявиться більш ніж теплим – під 30 градусів.
Прибережна зона Португалії усіяна курортами, втім, як і гірська місцевість. Багато хто не сильно вітає відпочинок на березі океану, адже вода тут не настільки тепла та все ж, тут можна знайти більше десятка відмінних курортів, де можна буде по – райському відпочити. Що стосується іншої території, то це справжнісінький клад для туриста. Мало яка країна може похвалитися таким достатком древньої архітектури шикарних міст, парків і багато чого іншого, що збереглася. Також обов’язково нагадую, що тут є невеликі городки, головним промислом яких є виноробство, а це вже серйозна заявочка на те, що навіть тихі містечка вам сподобається. Не забудьте, що дізнатися усе про морські курорти Португалії і відпочинок в Португалії можна буде у нас, і ми максимально часто говоритимемо про різні куточки цієї країни, які обов’язково треба буде відвідати.
Обов’язково засвойте для себе, що захоплюючий туризм, можливий і тут, а вірніше не можливий, а забезпечений. Такі краси як тут, мало де можна побачити, тому будь-якому мандрівникові буде цікаво ознайомитися з тим, як тут влаштовано життя.

15 листопада 2014

Автор:

Подорож по Португалії Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук