Сьогодні тури в Німеччину мають величезний попит у українських туристів. Останнє десятиліття попит на них тільки збільшується, і це говорить про те, що люди бажають отримати культурніший, пізнавальний і більш цікавий відпочинок, чим просто повалятися на пляжі. Не дивно, що саме Німеччина входить в пріоритетні напрями багатьох туристичних фірм нашої країни, оскільки має у своєму арсеналі велику кількість міст з унікальною історією і пам’ятками, які, безумовно, заслуговують на особливу увагу туристів.
Дрезден
Дрезден

Розмір оригіналу:   600x441
Тип: jpg   Дата:

Мабуть, кожне місто Німеччини по-своєму прекрасне і неповторюване. Більшість туристів починають своє знайомство з країною з Берліна або Мюнхена – двох головних і найбільших німецьких міст, проте якщо ж Ви захочете побачити провінційну Німеччину, з її незвичайним колоритом, то починати подорож варто з Дрездена. Добратися туди можна з будь-якого великого міста Німеччини, куди літають авіарейси з України. Втім, сьогодні кращі туристичні агентства Києва, Львову, Тернополя, та і, мабуть, будь-якого іншого міста  нашої країни мають у своєму арсеналі такий турпродукт, як автобусні тури в Дрезден.
Починати огляд міста, ми рекомендуємо з центральної площі Дрездена, яка досить велика і багатолюдна. Практично щодня на площі близько 400 квадратних метрів збираються натовпи туристів, а напередодні Різдва тут проходить один з найграндіозніших різдвяних базарів не лише Німеччини, але і усієї Європи. Звідси ж беруть свій початок вулиці, які наповнені різними пам’ятниками, музеями, кафе і ресторанами.
Дрезден
Дрезден

Розмір оригіналу:   600x434
Тип: jpg   Дата:

Незважаючи на провінційний статус міста, купуючи, приміром, захоплюючі тури з Києва в Дрезден готуйтеся до того, що гуляти доведеться дуже багато. Річ у тому, що Дрезден є столицею Саксонії, у минулому одного з найбагатіших герцогств і королівств, що знаходяться сьогодні у складі Німеччини, а тому немає нічого дивного, що Вам доведеться обійти величезну кількість різноманітних палаців, соборів, відвідати численні музеї і побувати на екскурсіях по місцевих фабриках і заводах.
Пам’яток тут аж занадто, оглянути усе за день явно не вдасться. Тому туристи зупиняються тут на декілька днів або навіть тижнів. Пам’ятники, архітектура і музеї, роблять це місто дуже романтичним, напевно тому тут дуже часто можна зустріти молодожонів, що приїхали у свою весільну подорож. Крім того, недалеко від міста проходить кордон з Чехією, тому багато туристів прагнуть убити двох зайців відразу, а саме відвідати Дрезден і Чехію.

16 червня 2014

Автор:

Подорож в Дрезден Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук