Для того, щоб зробити вдалу подорож, треба правильно вибрати не лише місце, куди ви відправитеся, але і оптимальний час для поїздки. Особливо це відноситься до жарких південних країн, в яких погода може сильно мінятися залежно від сезону. Наприклад, коли краще їхати в Ізраїль?
відпочинок в Ізраїлі
відпочинок в Ізраїлі

Розмір оригіналу:   580x381
Тип: jpg   Дата:

На думку більшості туристів, кращий час для пляжного відпочинку в Ізраїлі – це середина весни (квітень-травень) і осені (вересень-жовтень). У ці місяці погода не занадто жарка, а вода – тепла: те, що треба, щоб насолодитися відпочинком на пляжі. А ось червень, липень і серпень в Ізраїлі підійдуть хіба що любителям екстремально високих температур: + 50 °С і гарячий вітер з пустелі. Втім, багато жителів північних країн і міст, що скучили за теплом і сонцем, мріють про таку погоду – і саме тому приїжджають в Ізраїль в самий розпал літа.
Зимові місяці в Ізраїлі зазвичай прохолодні (за місцевими мірками, звичайно – +18 – +19 °C) і дощовиті, а ось листопад є “золотою серединою”. Більшість відпускників вже роз’їхалися, у школярів і студентів почалося навчання – а тим часом ще тепло (+ 23 °C) і на більшості курортів Ізраїлю можна цілком комфортно купатися в морі. Тури в Ізраїль в листопаді користуються популярністю у тих, хто хоче спокійного відпочинку при м’якій, стабільній погоді.
Тим же, хто збирається відправитися в Ізраїль з метою відвідати святі місця, необхідно ознайомитися з календарем релігійних свят. Їх в Ізраїлі багато, але головні випадають на березень-квітень (Пурим, Песах) і вересень-жовтень (Йом Кіпур, Суккот). Враховуючи, що в ці місяці якраз стоїть гарна погода – паломническу поїздку в Ізраїль можна поєднати і з екскурсіями по країні, і з пляжним відпочинком.

3 лютого 2014

Автор:

Подорож в Ізраїль: коли краще їхати на відпочинок? Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук