За властивою нам звичкою ми плануємо відпустку зазвичай в літні місяці. Але що робити – життя вносить свої корективи, і замість теплої погоди нам надають відпустку тільки в холодні зимові місяці. Зневірятися не варто – Єгипет – це те, що Вам потрібно.
Єгипет взимку
Єгипет взимку

Розмір оригіналу:   890x589
Тип: jpg   Дата:

Велика частина Єгипту знаходиться на північному сході Африки, і лише невелика частина – півострів Синайський – в Азії. Омивається Середземним і Червоним морями.
Зима – самий кращий час для екскурсій в Єгипті. Літні температури – (+35-+40°С), зимові – (+20-+25°С). На середземноморському узбережжі може бути трохи прохолодніше.
Температури води в Червоному морі навіть взимку не опускається нижче 20°С. Клімат в Єгипті сухий і жаркий. Біля берегів Червоного і Середземноморського морів він середземноморський, субтропічний з жарким сухим літом і вологою, м’якою зимою. Інша частина країни перебуває під впливом тропічного клімату.
У зимовий час не треба ховатися від пекучого сонця, знемагаючи від жари, що виснажує. Досить запастися невеликою кількістю води, особливо при поїздках в пустелю. Ще один плюс – взимку не так багато туристів як в літній сезон, тому насолоджуватися прекрасним можна повною мірою.
Курорти Єгипту – це  прекрасно улаштовані міста з розвиненою інфраструктурою і найвищим сервісом, спрямованим на турботу про туристів. Розташовані вони головним чином на узбережжі Червоного моря і на півострові Синайському, де і відпочиває основна маса іноземних туристів. Є декілька курортів (Александрія, Мерса-Матрух) і на узбережжі Середземного моря. У цій частині країни трохи прохолодніше і чистіше, тому місцеві жителі вважають за краще відпочивати саме тут.
Нічний Єгипет взимку
Нічний Єгипет взимку

Розмір оригіналу:   890x593
Тип: jpg   Дата:

Курорти Синайського півострова найдорожчі. Найбільший з них, Шарм-ель-Шейх, є самим освоєним і популярним серед українських і європейських туристів. Він славиться розкішними готелями, барами і ресторанами, великою кількістю розваг і здатний задовольнити найвимогливіші смаки.
Пляжі в Єгипті самі різні і залежать від місцевості, де ви відпочиваєте. На узбережжі Червоного і Середземного морів пляжі піщані, а спуск до моря пологий. На півострові Синайському доведеться по пляжу ходити у взутті – пісок зустрічається лише з домішкою каменів, а дно на більшості пляжів коралове.
Пляжі Єгипту взимку
Пляжі Єгипту взимку

Розмір оригіналу:   890x504
Тип: jpg   Дата:

Готелі Єгипту мають різний рівень сервісу, можна знайти готелі від двох- до п’ятизіркових. В основному готелі розташовуються уздовж берегової лінії, тому більшість має власні пляжі. Найчастіше на власних пляжах готелі пропонують безкоштовні лежаки і парасольки, а також пляжні рушники і денні розваги.
Танці на пляжі Єгипту взимку
Танці на пляжі Єгипту взимку

Розмір оригіналу:   890x615
Тип: jpg   Дата:

Готелі в Єгипті складаються з основної будівлі з номерами і окремих бунгало. У бунгало просторіше і ціни, як правило, вище. Зустрічається і економніше проживання – в окремих корпусах без виду на море.
Оскільки у цю пору року в Єгипті немає пекучого сонця, можна більше часу приділити екскурсіям.
Каїрський музей є головним сховищем єгипетської старовини. Перед відвідувачами відкривається історія Єгипту, починаючи 3000 роками до н.е. і кінчаючи римською колонізацією. Будівля вміщує в себе більше 120 000 різних експонатів – скарби гробниці фараонів, царські мумії, різні прикраси, домашнє начиння того часу, саркофаги, витвори мистецтва Амарнського періоду і, звичайно, самий захоплюючий експонат “Золота маска” Тутанхамона.
Побувавши в Єгипті, звичайно, варто подивитися на відомі піраміди Гізи (Хеопса (Хуфу), Хефрена (Хафры) і Мікеріна (Менкаури)), поряд з ними знаходяться декілька маленьких пірамід. І, звичайно, подивитися на гігантську статую з тілом лева і головою людини – Сфінкс. Статуя виконана з вапнякового моноліту, довжина його складає 73 метри, висотою близько 20 метрів.
Так само варто відвідати Греко-римський музей, в якому знаходиться більше 40 000 різних експонатів, видатних колекцій, статуй, саркофагів, глиняного посуду, живописних робіт, мармурові фігури і багато що інше. Видатні колекції охоплюють період з IV ст. до н.е. по IV ст. н.е.
Якщо Ви прийняли рішення зробити подорож в цю казкову країну, треба пам’ятати, що
 • не рекомендуємо користуватися в Єгипті кредитною картою – дуже часті випадки шахрайства;
 • не купайтеся в морі вночі – це заборонено більшістю готелів і відповідає простим нормам безпеки;
 • не пийте водопровідну воду, не чистіть нею зуби і не мийте фрукти, краще використовувати для цих цілей бутильовану воду;
 • не купуйте продукти харчування на вулиці – купіть їх у більш-менш розвинених магазинах або супермаркетах;
 • не загорайте і не купайтеся голими або топлес;
 • не знаходьтесь в громадських місцях в нетверезому виді – для мусульман спиртне – це страшний гріх;
 • не збирайте і не намагайтесь вивезтии осколки історичних пам’ятників, зрізати корали;
 • не чіпайте в морі риб – більшість з них отруєні;
 • не намагайтеся закарапкатися на піраміди- цінуйте історичні пам’ятки Єгипту;
 • не купайтеся в Нілі та не ходіть по берегу цієї річки босоніж;
 • не фотографуйте військові об’єкти і мусульманських жінок.

1 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук