За ті недовгі або швидше короткі роки, що я ходжу в походи зі своїм улюбленим клубом “Світ подорожей та мандрівок”, я бачив немало різних людей. Деякі захоплювали мене власною відвагою. Але посудіть самі: молода дівчина, що поїхала через інтернет в похід з іншої країни не зрозуміло куди. Як вона не боїться? Потім виявляється, що це елементарно і я такий дикий, а ці ось подорожі у світі дуже навіть часті, просто інтернет у нас – все ще щось фантастичне і незрозуміле, тоді як у всьому світі по ньому навіть можуть продукти купувати. І люди не бачать в цьому абсолютно нічого страшного.
Похід в гори
Похід в гори

Розмір оригіналу:   670x418
Тип: jpg   Дата:

Але разом з тими, хто такий мужній, є і величезна кількість людей тих, хто дуже б хотів, але швидше за все, ніколи не сходить в похід, ті у яких є множина за і проти такого роду відпочинку. У цій статті я спробую тезово проаналізувати головні передумови такої поведінки, і те, як це в собі побороти.

Перше
Похід – це не звично. Ось я дивлюся на фото на веб-сайті: види прекрасні, а люди, які також сфотографувалися на їх фоні, елементарно світяться від щастя. Мені б і особисто хотілося туди потрапити, оскільки адже це ж так корисно – побувати в горах і побачити цю красу. Але ось біда, напевно, це відчуття короткочасне, воно як витівка – палахкотіло і згасло. А світ, що знаходиться навкруги, з його рівномірним полум’ям нікуди не подівся, і також продовжує диктувати людині певні значення того, що йому треба для подальшого існування.

Ось і падає наш вибір на море, з його усіми звичними дискотеками і пляжами, або на поїздку в якесь барвисте місто, на зразок Тернополя, Львова або Луцька – для перегляду прекрасної архітектури. Для любителів спокійного відпочинку рекомендуємо пляжі Туреччини.
У звичайному житті зовсім просто повернутися до звичайних цінностей, енергії на безповоротний вчинок бракує, ось і гасне порив подорожі в гори в несвідомому стані з думкою: ” Туристичний похід – це не звичайно”. Але чому ж не переступити через усе це і не відправитися на відпочинок з наметом в гори? Навіть якщо ви задастеся метою усього один раз спробувати, ви не уявляєте, як це вам сподобається!

15 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук