Португалія – найзахідніша європейська країна, яка розташовується на березі атлантичного океану. У зв’язку з цим в країні практично цілорічно підтримується м’який, теплий клімат, а батьківщина конкістадорів приймає туристичний потік практично без зупинки.
Але максимальний потік мандрівників прибуває до цієї країни з липня по жовтень. В основному тиху гавань для себе в Португалії виявляють пристрасні любителі пляжного відпочинку, які летять сюди, як бджоли на мед, на знамениті пляжі в Алгарві і на острів Мадейра.
види острову Мадейра
види острову Мадейра

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Варто відмітити, що відпочинок в цих місцях також доки не можна назвати занадто масовим із-за деяких труднощів як з недешевою вартістю відвідування країни, так і з деякими обраними питаннями бюрократичного оформлення туристичного візиту.
Для в’їзду до Португалії громадянинові України знадобиться шенгенська віза, яка оформляється на проязі як мінімум семи робочих днів. Так, середня вартість туристичної поїздки складе приблизно 2000 євро на людину. За ці гроші в країні можна буде провести приблизно тиждень і пожити в досить комфортабельному готелі. У вартість, як правило, вже входить вартість перельоту, декількох екскурсій і деяких інших важливих дрібниць. Природно, назвати таку вартість прийнятною вистачить сміливості далеко не усім громадянам України. Спеціально для цього турагентства пропонують так звані горящі тури в Португалію.
порт Сетубала
порт Сетубала

Розмір оригіналу:   670x447
Тип: jpg   Дата:

В основному проблем з купівлею горящіх турів не виникає, оскільки спеціалізовані фірми успішно реалізують їх впродовж усього року. При цьому не можна не сказати і про те, що турист може розраховувати на досить відчутну скидку. Якщо вартість звичайної поїздки – близько 2000 євро, то одна людина на сім днів може поїхати в Португалію по горящій пропозиції приблизно за 1 200 євро. Звичайно ж, при поїздці із скидкою наявність на руках шенгенської візи буде просто потрібна.
Також вигідним варіантом для мандрівників може стати бронювання турів до Португалії заздалегідь. В такому випадку Ви також можете суттєво знизити вартість путівки і будете мати шанс вибрати серед більшості пропозицій і купити саме ту путівку до сонячної Португалії, яка Вам більше всього підходить.
Взагалі, Португалія стане відмінним рішенням для тих, хто не занадто обмежений в засобах і не обмежений в пересуваннях по світу.

9 червня 2014

Автор:

Португалія – батьківщина конкістадорів Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук