Австрія, Відень, Пратер.

Говорите тільки діти радіють атракціонам?
Значить, ви ще не побували в Пратері!

Відень представить немало цікавого, але парк розваг, ярмарки і прогулянки не варто виключати навіть якщо інтерес до Відня тільки пізнавальний або меркантильний. Шопінг і в Пратері можливий, якщо вже не реально утримати себе від витрати грошей на дешеві або оригінальні товари.
вхід у Пратер
вхід у Пратер

Розмір оригіналу; 464x301
Тип: jpg   Дата:

Колесо огляду у Пратері
Колесо огляду у Пратері

Розмір оригіналу; 500x317
Тип: jpg   Дата:

Пратер починався з колеса огляду, що підняв перших відвідувачів ще в 1897 році. Після оглядової поїздки на колесі туристи біжать в таверну, що розташована поруч і дратує своїми ароматами. Уся територія парку наповнена ароматами – ресторани і кафе не страждають від відсутності відвідувачів, а відвідувачам нема на що скаржитися. Єдина скарга – багато не з’їсти. Хоча як подивитися.
Страви Пратеру
Страви Пратеру

Розмір оригіналу; 442x309
Тип: jpg   Дата:

Якщо прокотитися на запаморочливих трасах різних атракціонів. Чи побувати у вежі, яка крутиться із швидкістю 60 км/год. Загалом, випробувати усі відчуття пов’язані з викидом адреналіну, то апетит з’явиться не один раз за день, проведений в Пратері. А день провести в цьому дивовижному місці можна дуже продуктивно.
Атракціони Пратеру
Атракціони Пратеру

Розмір оригіналу:   500x312
Тип: jpg   Дата:

Атракціони Пратеру
Атракціони Пратеру

Розмір оригіналу:   500x318
Тип: jpg   Дата:

З ранку випробувати свій поріг страху, потім прокотитися на мініатюрній залізниці по усій території. Заїхати в музей Пратера, де представлено життя парку до 1945 року. Заїхати в Планетарій і побувати в далеких світах зоряного неба.
Потім відправитися до білих ведмедів і пінгвінів. Так – це не так цікаво, як часи динозаврів. Білі ведмеді і пінгвіни вже дуже примітивні для того, щоб шукати сенсації та враження, але вони зібралися в одному місці і чекають зустрічі. Не лякайтеся, не справжні тварини, а інтерактивні – цілком пізнавальна екскурсія для підлітків.
Якщо перерахувати усі атракціони Пратера, то не вистачить терпіння і часу, але кожен турист представляє  собі основний список: кімната сміху, перегони, каруселі-гойдалки і інше, інше, інше. Розважатися і відпочивати можуть усі вікові групи, не забуті навіть найменші відвідувачі парку, для них є навіть своє колесо огляду і автодром.
Атракціони Пратеру
Атракціони Пратеру

Розмір оригіналу:   500x319
Тип: jpg   Дата:

Вечірній Пратер так само не відстає в наданні розважальних заходів. Дискотека “Praterdome” має чотири майданчики, де кожного тижня з четверга по суботу з десяти годин вечора починається представлення в різних стилях. Музыка підбирається різноманітна і на усі вікові групи – від музики 70-х до сучасної електронної. Попередження: відвідувачам повинно бути вже 18 років і у разі виниклих у адміністрації сумнівів потрібно документально підтвердити свій вік! Бари торгують спиртними, тому проблем з неповнолітніми керівництву не треба.
Закінчиться дискотека, почне світати світанок, і Пратер знову почне свою роботу, щоб ні кому не було нудно або образливо.

музичні заклади Пратеру
музичні заклади Пратеру

Розмір оригіналу:   500x309
Тип: jpg   Дата:

У Європу цікаво їздити саме з екскурсійними турами, а ось для пляжного відпочинку можна розглянути відпочинок у Єгипті. Тим паче, що тури по дисконтним путівкам вийдуть набагато дешевше.

10 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук