Віза
Для українців потрібна віза. На відкриття візи йде від 5 до 14 днів (є можливість відкриття термінової візи). Список документів дуже простий: 1 фото, закордонний паспорт і анкетні дані (ніяких довідок). Болгарія входить в Європейський Союз, але не є членом Шенгенської угоди. Тому відкривається національна болгарська віза. Також Болгарію можна відвідувати з діючою шенгенською багатократною візою.
Як добратися
На літо, Новий рік і Різдво ставлять чартерні програми з вильотом з Харкова, Києва і Одеси, існують автобусні рейси з Харкова, Одеси, Києва і Львова. Багато пропозицій по відпочинку в Болгарії пропонує туристичне агентство «Колібріс». Більшість турів в Болгарію http://colibris.ua/countries/bulgaria/ розраховано на 7-9 діб, важливою перевагою придбання яких є наявність широких можливостей для відпочинку людей різних вікових категорій і сімей з дітьми. Екскурсії, огляд багатьох пам’яток, мальовниче узбережжя, атракціони, аквапарки, аніматори – приїхавши на відпочинок в цю привітну європейську країну, нікому не доведеться нудьгувати. Безперечною перевагою відпочинку у Болгарії для українців являється дуже проста процедура отримання візи, яка не викликає проблем. Туристичне агентство  «Колібріс» надасть допомогу в отриманні візи і оформленні документів, тому туристи, забувши про увесь клопіт, можуть повністю вдатися до розслаблення і відпочинку.
відпочинок в Болгарії
відпочинок в Болгарії

Розмір оригіналу:   1200x775
Тип: jpg   Дата:

Сезонність
Болгарія цікава туристам круглий рік. Рекомендований час для відпочинку на морському узбережжі Болгарії – з середини червня по середину вересня, для гірськолижних курортів – з кінця грудня до кінця березня. У міжсезонні цікаво для любителів екскурсійних турів.
Типи відпочинку
Взимку Болгарія цікава своїми гірськолижними курортами, а влітку чорноморськими курортами. Їх відрізняють високий рівень сервісу і помірні ціни. 60% Болгарії займають найвищі гори Балкан (гірський ланцюг Рила). Гірськолижні курорти Болгарії :
  • Боровец (старенький курорт, всього в 90 км від міжнародного аеропорту в Софії);
  • Пампорово (для любителів красивої природи);
  • Банско (найбільш популярний курорт з сучасними підйомниками).
Морські курорти. Курорти північного узбережжя відрізняються зеленою територією: Албена, Золоті піски, Рів’єра, Сонячний День, Св. Костянтин і Олена.
Курорти південного узбережжя розташовані в степовій зоні:
  • Сонячний берег (найбільший курорт з довгою пляжною смугою близько 11 км);
  • Дюни (розкішний курортний комплекс, бронюється заздалегідь);
  •  Єленітє (красивий закритий курорт з системою харчування «все включено»);
  • Несебр (місто-музей, складається із Старого міста, розташованого на півострові і Нового міста, де знаходиться пляжна смуга),
  • Созополь, Помор’я, Кітен, Равда, Св.Влас.
Курорти з мінеральними джерелами теж є символом Болгарії (найвідоміший з них – Девін).
Завдяки виноградникам, виноробницьким підприємствам і виставкам Болгарія притягає любителів «винного» туризму.

29 липня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук