Запланувавши поїздку в Ізраїль, обов’язково виділіть хоч би один день на відвідування Хайфи : це місто з древньою і багатою історією коштує того, щоб там побувати. У Хайфі перетнулося стільки шляхів, переплелося стільки культурних традицій, що кожен знайде там щось цікаве для себе.
схили гори Кармель
схили гори Кармель

Розмір оригіналу:   656x501
Тип: jpg   Дата:

Основні пам’ятки Хайфи – це монастир кармелітів “Стела Маріс”, Бахайскі сади, печера Іллі Пророка, Техніон (музей науки і техніки), парк скульптур, зоопарк, ботанічний сад. Є і інші цікаві місця – наприклад, в 16 км від Хайфи знаходяться руїни фортеці Атліт, побудованої хрестоносцями в XIII столітті (правда, оглянути їх можна тільки здалека). До пам’яток Хайфи можна віднести і метро, прокладене в горі і сполучаюче Верхню і Нижню Хайфу, – найкоротше у світі (загальна протяжність – 2 км, на єдиній лінії всього 6 станцій) і єдине в Ізраїлі.
монастир кармелітів Стела Маріс
монастир кармелітів Стела Маріс

Розмір оригіналу:   656x447
Тип: jpg   Дата:

Оскільки місто розташоване на схилах гори Кармель, переміщення по ньому – особливо пішки або на громадському транспорті – іноді є непростим завданням. Щоб не довелося постійно підніматися і спускатися, краще розпланувати екскурсію так, щоб рухатися в один бік – або з Нижньої Хайфи у Верхню, або навпаки. У вузьких звивистих провулках нехитро і заблукати – правда, місцеві жителі Хайфи дуже доброзичливі і постараються вам допомогти, проте оптимальний варіант – узяти таксі або найняти досвідченого гіда, який вибере зручний маршрут і познайомить вас з містом. Огляд древніх будівель і храмів, садів і парків можна завершити на пляжі, заглянувши по дорозі на ринок за свіжими фруктами, а також в крамниці східних солодощів і срібних прикрас, якими славиться Хайфа.

3 лютого 2014

Автор:

Прогулянка по Хайфі – древньому і доброзичливому місту Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук