Мюнхен – місто неймовірної краси. Сьогодні столиця Баварії великий і інтернаціональний мегаполіс з великою кількістю пам’яток і розваг, які припадуть до смаку будь-якому мандрівникові, кожен тут знайде щось своє. І при цьому, в Мюнхені панує типовий провінційний дух, в цьому місті неймовірно тепло і душевно, що не може не радувати заїжджого туриста.
Мюнхен
Мюнхен

Розмір оригіналу:   600x417
Тип: jpg   Дата:

Баварська столиця надзвичайно багата на історичні пам’ятки – чого тільки варті троє міських воріт: Ізар, Сендлінгер і Карлс, побудованих ще на початку XIV століття, які досі не втратили свою велич і красу. Але все таки починати подорож по Мюнхену ми рекомендуємо не з воріт, а з центральної площі – Марієнплатц. Там ви зможете помилуватися на безліч архітектурних шедеврів минулого, створених головним чином в стилях бароко і рококо. На особливу увагу заслуговує Нова ратуша, споруджена за наказом Людвіга I. Особливістю ратуші є обрамлення фасаду у вигляді фігур герцогів, королів, святих і інших легендарних осіб. Мандрівникам з дітьми ми рекомендуємо також відвідати Стару ратушу, в приміщеннях якої знаходиться музей іграшок. Варто також відмітити, що навкруги Марієнплатц, розташована безліч готелів, зупинившись в одному з яких дуже зручно здійснювати піші екскурсії по історичному центру міста. Серед них є як дорогі заклади, так і цілком бюджетні, наприклад, можемо порекомендувати у Мюнхені готель Альфа.
Мюнхен
Мюнхен

Розмір оригіналу:   600x405
Тип: jpg   Дата:

У столиці Баварії немало красивих будівель і палаців. Особливо варто виділити палац Німфенбург з його галереями, сквером і озерами, який колись був літньою королівською резиденцією. Також зверніть увагу на казковий і грандіозний палац сім’ї Віттельсбахів, що є одним з символів міста. Нині там розташовані: Державна колекція єгипетського мистецтва, Скарбниця королів, Театр Кювел’є і концертний Зал Геркулеса. До речі, музеї також важлива частина культурної програми будь-якого мандрівника в Мюнхені, благо їх там багато і є немало цікавих. Наприклад, Мюнхенська Гліпотека вражає зборами скульптурного мистецтва романської і грецької епох, а Стара і Нова Пінакотека потрясе цінителів полотнами і скульптурами від середньовіччя до модерну.
Мюнхен
Мюнхен

Розмір оригіналу:   600x399
Тип: jpg   Дата:

Безумовно, Мюнхен не обходиться і без культурних заходів. Наприклад, саме тут на початку жовтня проходить найвідоміший фестиваль пива у світі – Октоберфест. У місті також часто проходять різні музичні і кулінарні фестивалі. Останні надають прекрасну можливість познайомитися із справжньою баварською кухнею, покуштувати різноманітні супи, салати і м’ясні блюда, у тому числі знамениті сосиски і ковбаски.
Мюнхен. Октоберфест
Мюнхен. Октоберфест

Розмір оригіналу:   600x403
Тип: jpg   Дата:

Мюнхен. Октоберфест
Мюнхен. Октоберфест

Розмір оригіналу:   600x404
Тип: jpg   Дата:

Мюнхен. Октоберфест
Мюнхен. Октоберфест

Розмір оригіналу:   600x409
Тип: jpg   Дата:

Вдосталь нагулявшись по вулицях міста, хтось віддає перевагу відпочинку в комфортному готельному номері, благо це дозволяють багато готелів мюнхена, відгуки про які в інтернеті суцільно позитивні, ну а хтось полюбляє проводити час на природі. Якщо ви прибічник другого варіанту, то рекомендуємо вам відправитися в Англійський сад – парк, який визнаний одним з найпрекрасніших у світі. Також можете погуляти по Олімпійському парку, розташованому поряд з Олімпійським стадіоном і Олімпійською вежею, заввишки майже в 300 метрів. Ну а якщо і цього вам мало, тоді вирушайте за місто, щоб відпочити на озерах Странберг і Кенігзеї, зробити прогулянку в гору, своїми очима побачити справжні середньовічні замки або відвідати музей просто неба Глентлейтен.

Відео: Мюнхен

Відео подорож по Мюнхену. Основні історичні та культурні місця Мюнхену

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук