маловідома Греція
маловідома Греція

Розмір оригіналу:   320x220
Тип: jpg   Дата:

Поїздка в Грецію часто вважається неповною без відвідування Санторіні. Білі скелі і будинки, увінчані блакитним куполом, необхідно побачити принаймні один раз у вашому житті, але, як відомо, ріст популярності призводить до натовпів туристів. Є багато інших грецьких островів, які є не менш приголомшуючими і пропонують автентичний грецький досвід. Так, за версією EscapeHere, який пропонує своїм користувачам туристичні напрями по всьому світу, Евбея, Карпатос, Закінф, Тасос і Наксос є одними з найкрасивіших і недооцінених островів в Греції.
Наксос. Грецька музика залишається однією з найавтентичніших в Європі упродовж багатьох віків. Якщо ви хочете набути незабутнього музичного досвіду, ви повинні обов’язково відвідати Наксос, який славиться своєю музичною традицією. Хоча цей кікладський острів має в розпорядженні прекрасні пляжі і багату історію, музика Наксоса займає особливе місце. Вас чекають численні вечори з живою традиційною музикою.
Тасос. Для тих, хто мріє не лише про пляжний відпочинок. Це місце пропонує багато варіантів для активного відпочинку на свіжому повітрі впродовж усього року, у тому числі, дайвінг, їзду на гірських велосипедах та ін. Захоплюючі пейзажі, природна краса і культура ставлять острів Тасос в ряд місць, які не можна пропустити.
Закінф. Ті, хто небайдужий до питань охорони довкілля, можуть стати волонтерами в проекті по захисту морських черепах. Острів Закінф також ідеально підходить для спокійного відпочинку і для любителів підводного плавання.
Карпатос. Якщо ви шукайте традиції і історію, Карпатос – це ваш острів. Його жителі досі носять традиційний одяг і живуть в традиційних будиночках. Острів має багату архітектурну історію і унікальні гірські ландшафти.
Евбея (Евія). Другий за величиною (після Кріта) грецький острів відомий як улюблений напрям афінян і, як інформує видання, має багато можливостей для відпочинку і велику кількість архітектурних пам’ятників. У літні місяці острів Евія, який розташований усього лише в 80 км від Афін, заповнений грецькими мандрівниками, які уміють добре проводити час, і зарубіжні туристи можуть скласти їм компанію, відмічає публікація. І, звичайно, варто постежити над “божевільними” і загадковими водами протоки Евріпа, течія яких постійно міняється.

20 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук