Існує думка, що техніка китайського виробництва не заслуговує на особливу увагу. Компанія Lenovo успішно спростовує цей стереотип, оскільки монітори цього бренду отримали широке поширення на ринку, у тому числі в Україні. Вони відрізняються надійністю, грамотним дизайном, а також цілком доступною ціною. Компанія постійно працює над удосконаленням своїх продуктів. Так, наприклад, монітори ThinkVision відповідають усім сучасним світовим стандартам.
Вони здатні запропонувати бізнес користувачам HD- зображення найвищої якості. У них є усі необхідні в роботі порти, інтерфейси, а також широкі можливості для ручного налаштування, які дозволяють добитися максимально яскравого, чіткого зображення як при роботі з документами, так при перегляді Інтернет сторінок або відтворенні відео. При цьому ці пристрої також схильні до поломок, причому з найрізноманітніших причин.
ремонт моніторів Lenovo
ремонт моніторів Lenovo

Розмір оригіналу:   800x580
Тип: jpg   Дата:

Як показує практика, не дивлячись на високу якість, ремонт монітора Lenovo неминучий, і причини виходу їх з ладу типові абсолютно для усіх моделей. Це можуть бути фізичні чинники, наприклад монітор, впав і у нього репнув екран, залитий водою, внаслідок чого пошкоджені усі плати, які максимально чутливі до рідини. Збій в електромережі, неправильне місцерозташування монітора (поблизу обігрівальних приладів, на яскравому сонці), також можуть вивести монітор з ладу.
Причини поломок можуть бути різні, але діяти потрібно швидко у будь-якій ситуації, краще відразу звернутися в сервісний центр в місті Києві – «COMPASS» і спеціалісти центру нададуть кваліфіковану допомогу в ремонті монітору Lenovo http://servis-centr.com.ua. Наявність сучасного устаткування, яке має даний центр (інфрачервона паяльна станція, діагностична апаратура) – це гарантія, того, що ремонт моніторів Lenovo буде якісним і професійним. У сервісного центру «COMPASS» демократичні ціни, тому вартість ремонту монітора Lenovo з діагоналлю 17-19-дюймов обійдеться вам не дорого. Трохи дорожче обійдеться ремонт моделей з більшою діагоналлю 20-24-дюйма.
Якщо на моніторі Lenovo немає зображення, відсутня індикація, на екрані з’явилися горизонтальні, вертикальні смуги, або він сильно перегрівається – фахівці центру завжди прийдуть на допомогу, гарантуючи обслуговування на високому рівні, і повну упевненість у високій якості послуг, що надаються.

3 листопада 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук