З приводу будь-якої новинки, особливо, тієї, яка торкається підвищення нашого з вами комфорту, різні ЗМІ пишуть безліч оглядів та відгуків. Особлива ж кількість інформації з'являється навколо соціальних технологій, які спрямовані на максимальне скорочення фінансових витрат звичайних громадян.

Так, не кожна людина має доход, який дозволяє не звертати уваги на ціни, а тому деякі виробники намагаються максимально опустити вартість на власну продукцію, щоб дати можливість населенню країни купувати і замовляти.

Але варто відмітити, що часто в статтях і оглядах можна знайти не лише перерахування переваг і недоліків, але також і величезну кількість міфів. Реставрація ванн рідким акрилом – одна з таких технологій, і навколо неї дійсно багато невизначених розмов.

Відновлення ванни акрилом : кому вірити?

Статті, огляди, опис робіт і технологій на сайтах виробників, рекламні тексти, висловлювання і думки, відгуки позитивні і негативні – усе це народжує власну думку про будь-який товар. Природно, що є і антиреклама, заточена спеціально на пониження уваги до товару. Наприклад, дуже люблять писати подібні статті виробники товарів, які терплять деякий крах в продажах.

Те ж можна сказати і про методи відновлення старих ванн. Вони часто піддаються критиці, адже просування недорогих технологій дуже невигідне виробникам дорогої сантехніки!

Судіть самі – реставрація ванни в Тернополі розміром 150 см буде стоїти від 800 гривень силами підрядника (це вартість матеріалів і роботи), а якщо робити все самостійно, то вийде і того дешевше. При цьому вартість нової найдешевшої чавунної ванни того ж розміру в Тернополі складає близько 13000 гривень і це без урахування вартості доставки, монтажу і демонтажу і винесення старої ванни.

реставрація ванни
реставрація ванни

Розмір оригіналу:   760x460
Тип: jpg   Дата:

Відповідаючи на головне питання, яке акцентує увагу на вірі тим або іншим текстовим матеріалам, фахівці рекомендують відштовхуватися від власних вимог і можливостей. Наприклад, якщо ви можете купити нову ванну, ви навряд чи розглядатимете варіант реставрації ванн рідким акрилом або акриловою вставкою. Але, якщо фінансове положення не дає можливості витратити декілька тисяч гривень на новий виріб, то відновлення ванни акрилом спеціально для Вас.

Відновлення ванни: спростування міфів

Насправді, реставрація ванн, як сучасна і недорога технологія, оповита цілим клубком надуманих міфів. Але поговорити варто тільки про основні:

Існує думка, що технологія дорога. Загальна реставрація ванн хмельницький обходиться від 750 до 3000 гривень, коли нова чавунна ванна середньої цінової категорії в Хмельницькому з доставкою, установкою, демонтажем і винесенням старої ванни обійдеться в середньому від 14 000 до 25 000 гривень . При чому, якщо ми говоримо про вартість реставрації в 3000 гривень – то сюди входитиме і додаткові послуги окрім реставрації, такі, як установка нового сифона, скол плитки по окантовці ванни і інші. Усі ці роботи також належить виконати при заміні ванни на нову. Вигода очевидна!

реставрація ванн
реставрація ванн

Розмір оригіналу:   760x460
Тип: jpeg   Дата:

Говорять, що рідкий акрил після нанесення тріскається і відшаровується від поверхні. Це так, немає навіть ніякого сенсу ухилятися. Але це можливо тільки у разі недотримання вимог технології, використанні несертифікованого акрилового матеріалу і не дотриманні правил експлуатації. Ви ж не мішаєте в тефлоновій сковороді їду вилкою? Тут аналогічна ситуація – по суті, замість чавунної у вас тепер акрилова ванна і необхідно дотримуватися нових правил експлуатації.

Також відомо, що на ринку багато фальсифікату. Природно, і це навіть не міф. Тому фахівці тут наполягають на придбанні матеріалу тільки у перевірених постачальників, виробників і компаній з ім'ям, які добре зарекомендували себе! Крім того, у таких компаній є усі необхідні сертифікати, багато хто з яких викладає на сайтах і може надати їх Вам. Також солідні компанії укладають договір і надають гарантію – як правило від 12 місяців.

Ще один міф – це те, що акрилові вкладиші тріскаються. Звичайно він репне, якщо вкладиш виготовлений не на підприємстві, яке спеціалізується на цьому, а кустарним способом. Крім того, щоб вкладиш прослужив довго, найважливіше правильно його встановити і увага (!) використати для його установки матеріали (клей, піна, герметик), які за своїми характеристиками і термінами служби пасують за параметрами для вкладишів. А для вкладишів виробник встановлює термін служби при дотриманні усіх правил 20-25 років!

Тому, при установці вкладиша необхідно особливу увагу приділити не лише технології, але і матеріалам. Наприклад, чудово підходить для цих робіт матеріали компанії «PlastAll».

Хтось вважає, що матеріал не екологічний. Насправді ж, властивості акрилу, як і сертифікованих акрилових вкладишів, повністю відповідають нормам українського законодавства. Усі гігієнічні сертифікати (якщо це не фальсифікат, звичайно) вам надасть добросовісний продавець або компанія, яка реставруватиме вам ванну. З такого матеріалу можна навіть воду пити.

Ну і останній міф – комфорт використання ванни після реставрації. Якщо Вам говоритимуть, що в такій ванні митися не комфортно, не вірте, поки не перевірите самі. Якщо ви врахували усі наші рекомендації, вибрали для реставрації сертифікований матеріал і компанію з хорошою репутацією і солідним досвідом – будьте упевнені, така ванна радуватиме вас щодня!

Особисто я, автор цієї статті, користувався чавунною ванною, реставрація якої була виконана за допомогою рідкого акрилу і також був досвід використання ванни, в яку встановлений акриловий вкладиш. Я хочу сказати, що, якби мені не сказали про це, я б так і не знав що ванни були відреставровані.

24 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук