Чехія на Різдво
Чехія на Різдво

Розмір оригіналу:   250x167
Тип: jpg   Дата:

Напередодні Різдва Чехія пропонує безліч цікавих екскурсій і святкових ярмарків.
Так, ознайомитися з чеською історією можна, відвідавши Волоський музей в Рожнове-під-Радгоштем, де в декораціях старовинних сільських будинків Валахії гостям покажуть традиційні ремесла. Відвідувачам музею запропонують обіди в ресторані в національному стилі, шоу з участю св. Миколи і різдвяний ярмарок, який відкриється 13.12.2015.
У атмосферу середньовіччя і Різдва гостей занурюють екскурсії при свічках, що проводяться в чеських замках. Так, з 13.12.2015 шумавський замок Рабі організовує подібні екскурсії, що супроводжуються виступом ансамблю середньовічної музики. Для гостей палять великі вогнища у дворі замку і пригощають грогом. Екскурсія триває годину, замок відкритий щодня з 16: 00 до 22: 00.
Ще один шумавський замок – Кашперк – до Різдва відкриє свої двері усім бажаючим. Для гостей влаштовують екскурсії з розважальними шоу в дні новорічних свят.
Замок Карлштейн славиться своїм різдвяним ярмарком, працюючим з 21.12.2015. Відвідувачів розважатимуть танцюристи і музиканти, а гурмани зможуть спробувати автентичні страви і місцеве вино.
Прага на Різдво залишається центром тяжіння туристів. Святковий ярмарок на Староместській площі відкриється 29.11.2015. На ярмарку запалиться головна ялинка країни, гості зможуть придбати різноманітні чеські сувеніри і продукти харчування. Різдвяний ринок буде відкритий до 01.01.2016 щодня з 10: 00 до 22: 00. Інші, не менш цікаві різдвяні ярмарки, проходять на Вацлавській площі, на Площі Республіки і на Площі Світу.
Насолодитися музикою гості чеської столиці зможуть на головних концертних майданчиках – в Національному театрі і Рудольфінумі, а в празьких храмах вечорами можна буде відвідати органні концерти. Поціновувачів органної музики чекають, зокрема, в костьолі святого Сальватора і в храмі святого Сімона і Іуди.
Столиця Чехії славиться своїми різдвяними вертепами, поява яких йде коренями в глибоку старовину. Так барочний вертеп можна буде побачити в Градчанах в храмі Богородиці Ангельської. Ще один унікальний вертеп представить музей Карлового моста: його головним елементом буде велика скляна ємність з живими коропами – символ дна Влтави. Вона буде оточена дерев’яними фігурами, що ілюструють сцену Різдва Христова.

25 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук