Римський Одеон
Римський Одеон

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

У Древньому Нікополі, розташованому поряд з Превезою, тривають реставраційні роботи по відновленню Римського Одеону.
За словами фахівців, роботи проходять в швидкому темпі і будуть завершені до червня 2015 року. Метою цих робіт є структурне відновлення пам’ятника і благоустрій довкілля з тим, щоб представити громадськості значний археологічний пам’ятник і зробити його легкодоступним для відвідування.
Римський Одеон, один з найважливіших пам’ятників древнього Нікополя, які найбільш збереглися. Він є справжнім архітектурним шедевром, створеним невідомим, але великим архітектором. Римський Одеон розташований в центрі античного міста, поряд з Римською агорою. Тут проводилися виступи, літературні і музичні конкурси, а також театралізовані вистави, що проходять у рамках Актій, – ігор на честь Аполлона. Іншу частину часу, ймовірно, функціонував в якості парламенту. Побудований за часів правління імператора Августа (початок 1-го століття), він був підданий різним змінам у кінці 2-го – початку 3-го століття нашої ери.
Додамо, що місто Нікополь було побудоване в районі Превези, на південному заході Епіру, на честь пам’ятної перемоги Октавіана Августа над Марком Антонієм і Клеопатрою в морській битві при Акції в 31 році до нашої ери. Він розташований всього в 6 кілометрах від сучасного міста Превези, столиці однойменного нома.

9 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук