Греція полягає із понад тисячі островів і материкової частини, які тягнуться від півдня Егейського моря до середини Балканського півострова. Ця сонячна європейська країна популярна своїми білосніжними піщаними пляжами і напрочуд багатою древньою історією. У цій статті ви познайомитеся з найбільш красивими місцями Греції, які коштують загальної уваги.
Отже…
Острів Санторіні
Острів Санторіні

Розмір оригіналу:   670x377
Тип: jpg   Дата:

Острів Санторіні – це, без сумніву, один з найкрасивіших і романтичніших островів у світі. Захоплюючі заходи, традиційні білосніжні будинки і неймовірні морські пейзажі – це особливі риси острову, які підкорюють з першого погляду. Санторіні часто отримує нагороди за свою красу і займає першу позицію в рейтингу різних журналів.
Парфенон
Парфенон

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

Парфенон – старогрецький пам’ятник в афінському Акрополі, який вважається найбільш важливим спорудженням класичної Греції, які збереглися. Він є руїнами древнього храму, присвяченого богині Афіні і побудованого за десятиліття, починаючи з 447 року до н.е.
Острів Міконос
Острів Міконос

Розмір оригіналу:   670x377
Тип: jpg   Дата:

Острів Міконос – це один з найкрасивіших островів в Егейському регіоні. Окрім своєї природи, Міконос зачаровує унікальною кікладською архітектурою навколо живописного рибальського села. Побілені будинки, що тісно розмістилися, утворюють лабіринт з вузьких провулків і вулиць, які виглядають дуже затишно. А на пляжах острова можна насолодитися прекрасними заходами.
Метеори
Метеори

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Метеори – це великий комплекс монастирів 10-го століття, що входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Комплекс Метеори складається з шести монастирів, побудованих на вершині скель на північно-західній околиці рівнини Фессалії в центральній Греції. Ці скелі утворені природою більше 60 млн. років назад і були морським дном. Їх висота досягає 600 метрів над рівнем моря.
Mirtos
Mirtos

Розмір оригіналу:   670x437
Тип: jpg   Дата:

Пляж Міртос – це зразок живописного пляжу. Він розташований в районі Піларос на північно- заході острова Кефалонія. Сам контраст між яскравими блакитними водами і виблискуючим білим піском створюють неймовірний вид, особливо якщо дивитися з найкрутішої вершини гори.
Ущелина Самар’я
Ущелина Самар’я

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

Ущелину Самар’я відвідують більш ніж півмільйона чоловік щорічно і цей показник може говорити про важливість цієї пам’ятки. Ущелина Самар’я є Національним парком Греції на острові Кріт, а також світовим біосферним заповідником.
Родос
Родос

Розмір оригіналу:   670x447
Тип: jpg   Дата:

Родос є ще одним популярним островом з винятковою природною красою. Пляж Ліндос притягає своїми бірюзовими водами і видами, що відкриваються, на місто. Другий живописний піщаний пляж – Святого Павла. Пляж Аганти відомий своїм м’яким піском і смарагдово-зеленими водами.
Містра
Містра

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

Містра є гірським селищем в районі Пелопонесу, а також пам’ятником Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У візантійську епоху це було дуже важливе середньовічне місто і відтоді в Містрі добре збереглася церква і міцна фортеця.
 Острів Наксос
Острів Наксос

Розмір оригіналу:   670x447
Тип: jpg   Дата:

Острів Наксос – це обитель міфів про бога Зевса, розташований в південній частині Греції. Він також є найзеленішим островом в Кікладах з високими горами і родючими долинами. Пляжі тут є одними з найкрасивіших в Греції – ідеально підходять для купання, водних видів спорту і відпочинку.
Дельфи
Дельфи

Розмір оригіналу:   670x345
Тип: jpg   Дата:

Дельфи – це археологічне місце і сучасне місто в Греції. Театр Дельфи був побудований як святилище і оракул Аполлона, а його 35 східців могли вмістити до 5000 гостей, які в древні часи приходили подивитися спектаклі, поетичні читання і музичні заходи. Історичний пам’ятник був побудований на вершині пагорба з видом на красиву долину в 4-м столітті і нині внесений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Гора Афон
Гора Афон

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

Гора Афон є Автономною чернечою державою на однойменному півострові. На вершині гори, заввишки у більш ніж 2000 метрів знаходиться 20 православних монастирів, де живуть 1400 ченців. На жаль, піднятися сюди можуть не усі, а тільки чоловіки. Одне з головних святих місць православ’я охороняється ЮНЕСКО.
Список красивих місць Греції можна доповнювати і доповнювати, на цьому її пам’ятки не закінчуються. А яке місце в Греції ви б могли поставити на перше місце?

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук