ресторани Токіо
ресторани Токіо

Розмір оригіналу:   632x421
Тип: jpg   Дата:

Національна Туристична Організація Японії підготувала перелік самих незвичайних столичних ресторанів, які здивують відвідувачів не лише відмінною кухнею, але і абсолютно непередбачуваним декором.
1. Ресторан ніндзя NINJA AKASAKA
Концепція: відвідувачів під час відвідування ресторану розважають ніндзя. Увесь інтер’єр також виконаний подібно до таємного притулку легендарних японських воїнів. За непримітними дверима вас чекає цілий лабіринт, що веде в село ніндзя. У меню ресторану представлені блюда різних кулінарних традицій світу, включаючи японську, французьку і китайську кухню. Сервіровка блюда нічим не поступається незвичайному інтер’єру: наприклад, вже ставше звичним фуа-гра подадуть з крекерами у формі сюрікенів.
2. Ресторан роботів Robot Restaurant
Величезні роботи, мотоцикли, прекрасні танцівниці в самих різних костюмах, виблискуюча підлога, барвисте підсвічування, дзеркала, японські барабани, феєричне шоу – усе це чекає відвідувачів ресторану “Robot Restaurant” в токійському районі Сіндзюку. Під час їжі гості дивляться яскраве представлення, яке триває приблизно 1,5 години. Під час зміни декорацій відвідувачі можуть безкоштовно сфотографуватися з роботами. Обстановка в ресторані нагадує карнавал в Ріо, тільки дуже сучасний і футуристичний. Шоу, їжа і напої обійдуться в 5000 ієн (приблизно 450 гривень). У день в ресторані проходять три сеанси: початок в 19:00, 20:30 і 22:00.
3. Ресторан Lockup
Заклад, стилізований під справжнісіньку в’язницю : гостей “заарештовують” прямо на вході і саджають за стіл, оточений металевими гратами.
4. Кафе Vampire Cafe
Розташоване в районі Гінза вампірське кафе оформлено за мотивами легенд про кривавого Графа Дракулу. Тут багато червоного кольору, кров, хрести, труни і інші елементи похмурої вампирской естетики.
Усі перераховані ресторани увійшли до щорічного туристичного путівника по Токіо і Йокогамі MICHELIN Guide Tokyo Yokohama Shonan 2014.

21 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук