Існує декілька популярних різновидів подорожей. Переміщатися по Європі реально не лише у складі туристичної групи, але і самостійно.

Самостійна подорож або автобусний тур?
Самостійна подорож або автобусний тур?

Розмір оригіналу:   974x555
Тип: jpg   Дата:

При плануванні поїздки дуже важливо враховувати безліч чинників. Фінансова вигода не повинна стати основним критерієм, на якому базуватиметься вибір людини. Головна мета мандрівника – отримати максимальну кількість емоцій.

Особливості самостійної подорожі

Кожен із запропонованих способів подорожі має ряд плюсів і мінусів. Позитивними відмінностями самостійної подорожі є:

 • Повна незалежність. Туристам не доведеться орієнтуватися на своїх попутників.
 • Можливість побудувати свій маршрут згідно з власними перевагами і відмовитися від нудних екскурсій.
 • Шанс заощадити певну кількість грошей, зупинившись у бюджетному хостелі або купивши квитки на літак заздалегідь.
 • Турист може легко поринути в атмосферу пригод, краще зануритися в культуру нового регіону або країни і познайомитися з місцевими жителями.
 • Можливість попрактикувати свою англійську мову, відправившись в самостійну подорож в іншу країну.
 • Мандрівники отримають багато нового досвіду, який згодиться навіть в повсякденному житті.

Самостійні подорожі мають певну кількість негативних відмінностей. Наприклад, складнощі можуть виникнути у людей, які погано знають іноземні мови. Туристові доведеться одноосібно купувати квитки на метро, спілкуватися з таксистами, купувати їду в магазинах і ресторанах, а також розмовляти з представниками готелю або хостелу. Крім того, мандрівник повинен сам дізнаватися усю інформацію про потрібне місто.

Перед поїздкою слід вивчити необхідні відомості про роботу громадського транспорту, позначити на карті потрібні пам'ятки, розташування готелю, а також поміняти валюту.

Особливості подорожі у складі автобусного туру

Автобусний тур є прекрасною альтернативою для хлопців і дівчат, які не хочуть сильно морочитися над питаннями організації подорожі.

Також слід виділити наступні плюси туризму у складі туристичної групи:

 • Відсутність проблем, які будуть пов'язаними з мовним бар'єром.
 • Можливість побувати в найцікавіших місцях і послухати цікаві відомості від екскурсовода.
 • Шанс побачити декілька країн за невеликий проміжок часу.
 • Вам не треба думати про те, де ви залишитеся на ніч або витрачати час на пошук ресторану. Організація повністю лежить на плечах відповідальних і досвідчених людей.
 • Доступність, автобусний тур буде цікавий для людей будь-якого віку. Молоді хлопці і дівчата познайомляться з однодумцями, а літні люди можуть розслабитися в подорожі і не турбуватися за побутові нюанси.
 • Цей варіант є бюджетним, якщо головною метою мандрівника є ознайомлення з декількома країнами за невеликий період часу.

З мінусів слід зазначити проблеми з особливостями культурної програми. Ви не зможете внести корективи в маршрут, обійшовши стороною нецікаві для вас локації. Вам доведеться зважати на інших людей і думати не лише про свої інтереси. Крім того, у багатьох автобусних турах по Європі у туристів немає можливості провести багато часу в одному з міст. Можливі нічні переїзди – це основна проблема подібного виду подорожі.

Що вибрати: самостійну подорож або автобусний тур?
Що вибрати: самостійну подорож або автобусний тур?

Розмір оригіналу:   960x572
Тип: jpg   Дата:

Підведемо підсумок

Таким чином, кожен з видів туризму має свої певні плюси і мінуси. Автобусний тур ідеально підійде для туристів, які їдуть в Європу уперше. Відправитися в дорогу у складі великої туристичної групи рекомендовано хлопцям і дівчатам, які мають проблеми з англійською мовою.

Подорож на автобусі підійде людям, що не хочуть думати про організаційні питання. Самостійний туризм є відмінним вибором для молодих людей, що мріють отримати максимальну кількість нових вражень. У подібному випадку вам доведеться думати про транспорт, купувати квитки і бронювати житло самостійно.

27 липня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук