місце для медового місяця
місце для медового місяця

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Заворожливий вулканічний пейзаж острова Санторіні щорічно притягає тисячі людей, будучи для багатьох ідеальним місцем для літнього відпочинку і медового місяця. Так вважає і американський US News, який склав рейтинг кращих місцьу світі для медового місяця. Кікладський острів виграв утретє підряд, ставши кращим місцем для медового місяця на сезон 2014-2015, згідно з голосами 83% читачів сайту.
Рекомендуючи Санторіні, US News пропонує: “Перше, що ви повинні зробити, прибувши на острів, це дістатися до “кольорових” пляжів – чорного і червоного, відвідування яких, безумовно, стане незабутнім. Потім ви можете відвідати археологічні пам’ятники, найцікавіші з яких – Древній Акротірі, або піднятися по античних сходинках, що ведуть до історичного міста Тірасії. Звідти вам відкриється захоплюючий дух вид на кальдеру, яскраве бірюзове джерело води, що об’єднує різні острівці архіпелагу”.
Ще один грецький напрям – острів Кріт – також фігурує в десятці кращих напрямів для медового місяця і опинився на 5-му місці.
Топ-10 кращих місць для медового місяця, згідно US News :
  1. Санторіні
  2. Мауі
  3. Венеція
  4. Кауаі
  5. Кріт
  6. Бору-бору
  7. Острови Мальдів
  8. Флоренція
  9. Мартиніка
  10. Таїті

6 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук