Парфюмерія, їстівні місцеві сувеніри і алкоголь – такий рейтинг основних покупок туристів в duty free. Відповідне дослідження провела асоціація туристичних агенств України. У опитуванні взяло участь 2300 туристів, які відповіли на питання, які товари вони готові купити в duty free і скільки грошей вважають за можливе там залишити.

покупки українських туристів в duty free
покупки українських туристів в duty free

Розмір оригіналу:   1100x527
Тип: jpg   Дата:

Отже, на першому місці виявилася парфюмерія – її купують 38% туристів. Далі слідують національні їстівні сувеніри у відповідних профільних магазинах – їх вибирають 31%.

Витрачатися на алкоголь планували біля 16% опитуваних. При цьому в основному вибір наших туристів – міцні напої – віскі, коньяк. Ще 8% витрачають гроші, що залишилися, на сувеніри, 5% закупляються іншою продукцією – шоколадом, жуйками, мармеладом і печивом відомих виробників.

Причому практично три чверті залишають в duty free не більше ста євро, 21% може залишити там до трьохсот євро, а 7% більше тисячі євро. "Скупих" при цьому виявилося менше – усього 2% респондентів принципово ніколи не відвідують duty free.

31 липня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук