Унікальна історія Дубая, що швидко перетворився на процвітаючий комерційний центр, дозволила йому стати епіцентром туризму в ОАЕ. Сьогодні здається, що тут є все для безтурботного відпочинку. Які пам’ятки заслуговують на особливу увагу туристів?
Бурдж Халіфа - найвища будівля у світі
Бурдж Халіфа - найвища будівля у світі

Розмір оригіналу:   646x472
Тип: jpg   Дата:

Бурдж-Халіфа
Бурдж-Халіфа є дивовижним інженерним подвигом і однією з відомих будівель Землі. Обов’язково варто відвідати оглядовий майданчик, розташований на 123-му поверсі і обсерваторію, – на 124-му. Цій обсерваторії судилося стати родзинкою будь-якого візиту на Близький Схід.
Подорож починається з торгового центру, і протягом всього часу, який потрібний для підйому до вершини, відвідувачів розважають мультимедійні презентації, що демонструють історію Дубая і Бурдж-Халіфи. Варто замовити квитки заздалегідь – так можна заощадити.
Бурдж-ель-Араб
Арабська вежа, що нагадує вітрило, височіє над Дубаєм і є одним з найвищих світових готелів. Це дійсно знаковий і величний символ, що став візитною карткою ОАЕ. Жодна подорож в Дубай не буде повною без того, щоб хоч би здалека побачити Арабську вежу.
Бурдж-ель-Араб
Бурдж-ель-Араб

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Навкруги є багато точок, з яких можна зробити хороші фотографії будівлі, але краще відправитися на громадський пляж поблизу. У нічний час Арабська вежа, яку освітлюють тисячі вогнів, вражає не менше.
Музичний фонтан
Унікальний у своєму роді музичний фонтан – це феєрія звуку і світла. Знаходитися він поряд з Бурдж-Халіфою. Більше 6600 вогнів і десятки прожекторів відтворюють різні композиції. Побачити шоу і почути сучасні і традиційні мелодії можна вечорами.
Про музичний супровід варто сказати окремо. Тут звучать пісні на суахілі, хінді, арабському, англійській мовах. У «репертуарі» фонтанів є навіть гімн ОАЕ.
Сафарі по пустинному заповіднику
Сафарі по дюнах Аравійської пустелі – це те, що повинен випробувати кожен турист. Це шанс побачити не лише центр комерції – Дубай, але і незайманий куточок природи, що став заповідником. Досвідчені водії ведуть каравани автомобілів по пісках, а у кінці шляху туристів чекає неймовірної краси захід сонця, вечеря і етнічні шоу в селі бедуїнів.
Сафарі по пустелі
Сафарі по пустелі

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Тут можна буде прокотитися на верблюдові, зробити малюнок хною або відвідати магазин з традиційними ремеслами. Заповідник є будинком для вимираючих тварин, тому не можна упускати шанс побачити їх своїми очима.
Мечеті
Велика мечеть гідна відвідування, хоча представникам інших релігій доведеться насолоджуватися тільки її зовнішнім виглядом. Мечеть була побудована в 90-х роках і замінила ту, що була зруйнована три десятиліття тому. Релігійна споруда має в цілому 54 куполи разом з 70-метровим мінаретом, що височіє.
Мечеть Джумейра
Мечеть Джумейра

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Мечеть Джумейра унікальна тим, що відправитися на екскурсію по ній може будь-хто з бажаючих. Мечеть з десятками куполів і двома мінаретами була побудована в 1970-х. Представники інших релігій можуть вільно ставити питання під час екскурсій.
Етнографічне селище
Ті, що бажають познайомитися з традиціями місцевого населення вирушають у відтворене етнографічне селище, яке відтворює древній спосіб життя Близького Сходу.
Відвідувачі зустрічають тут ремісників, що продають кераміку, тканини і дерев’яні вироби. Впродовж дня можна постежити за їх роботою, подивитися на будинки бедуїнів, дізнатися все про здобич перлів або відвідати археологічний музей.
Пальмові острови в Дубаї
Пальмові острови в Дубаї

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Острови Пальм
На островах Пальм є усе необхідне для того, щоб насолодитися відпочинком: всесвітньо відомі готелі, чудові пам’ятки і торгові центри. Якщо хочеться по-справжньому розслабитися або зануритися в захоплюючий світ розваг, острова Пальм – відповідне для цього місце.
Туристи приходять сюди подивитися на захід, розслабитися в спа, басейнах і садах або вибрати один з ресторанів міжнародної кухні. Тут досить широкий вибір денних розваг, у тому числі акваріумів, тематичних парків і, звичайно, кілометрів прекрасних пляжів. А вночі бари і клуби пропонують свої шоу-програми.
Бастакія
Район Бастакія – старовинний квартал Дубая, який представляє життя до виявлення нафти. Історичні будинки початку 1900-х років меркнуть в порівнянні з хмарочосами, які утворюють сучасний міський пейзаж, але в цьому є особлива атмосфера і чарівність.
Район Бастакія в Дубаї
Район Бастакія в Дубаї

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Саме тут зароджувався блискучий сьогодні емірат і протікало повсякденне життя місцевого населення. Район наповнений звивистими вуличками, прогулянка по яких переносить в минуле Дубая.
Пляж Джумейра
Джумейра оточений зеленим ландшафтним парком і славиться золотим піском. Тут є все, що необхідно для комфорту туристів : місця для барбекю, чудове оснащення і спостережливі вежі, що забезпечують безпеку.
Але паркова зона – родзинка Джумейри, представляє пагорби, рівнини і поля. Інтерес представляє Сад каменів, який складається з каменів, зібраних з усіх куточків ОАЕ.
Ринки
Усі гроші туристи залишають на Золотому ринку. Цей найбільший арабський базар пропонує золото в усіх видах і в різній кількості, різноманітні прикраси (і масові, і ексклюзивні), перли, коштовні камені, золоті монети.
Золотий ринок в Дубаї
Золотий ринок в Дубаї

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Інше «золото» Дубая – це спеції. На прадавньому ринку спецій можна не лише відчути непідробний східний колорит, але і купити шафран, сушений барбарис, який додають в усі блюда, порошок чорного лимона і лавандовий чай.
Не менш привабливий ринок текстилю, на якому продають парчу, ситець і національні костюми. Можна також замовити пошиття одягу. На продажі одягу і текстилю спеціалізується і Критий ринок: незліченні магазини пропонують купити товари за вигідними цінами.
Музеї
Усю історію Дубая перевернула нафта. В результаті «перебудов» історична архітектура змінилася хмарочосами, тому сьогодні історія і дух Дубая живе в музеях. Музей Нариш-Кіма представляє колекцію традиційних дерев’яних човнів. Любителі морських подорожей оцінять копії судів, які і зараз перевозять пасажирів.
Дуже цікавий Дубайський музей. Сходіть - не пошкодуєте!
Дуже цікавий Дубайський музей. Сходіть - не пошкодуєте!

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Дубайський музей, розташований на території старовинного форту, має вичерпну кількість артефактів, серед яких колекція традиційної близькосхідної зброї. Варто ознайомитися з експозицією, що представляє традиційний життєвий місцевого населення устрій. У дубайському музеї є також воскові фігури і мультимедійний стенд.

21 листопада 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук