Усім відомо, що готелі бувають дуже різні, починаючи від “нічліжки” до “майже палаців” і, щоб полегшити туристам вибір у всьому світі, в тому або іншому вигляді, прийнята зіркова класифікація готелів. І ось, що усі ці зірки на вивісці, як правило, означають:
Готелі одна зірка.
готель 1 зірка
готель 1 зірка

Розмір оригіналу:   224x329
Тип: jpg   Дата:

Це навіть не готелі в звичному розумінні цього слова, а швидше просто місце, де можна поспати. Кімнатки маленькі, сніданку немає як класу. А частенько немає навіть душу з туалетом в номерах. Плюс до усього, подібні готелі зазвичай розташовані далеко від центру.
Готелі дві зірки.
готель2 зірки
готель2 зірки

Розмір оригіналу:   600x456
Тип: jpg   Дата:

Дві зірки – це вже щось, де можна жити з деяким комфортом. Номери, як правило, вже не нагадують своїм розміром туалетні кабінки, майже завжди туалет і душ є в кожному номері.
Двозіркові готелі вже цілком реально знайти і в центрі. І, в деяких готелях, прагнучих отримати чергову зірку можна розраховувати на простий сніданок.
Готелі три зірки.
готель 3 зірки
готель 3 зірки

Розмір оригіналу:   603x449
Тип: jpg   Дата:

Найпоширеніші готелі середнього класу. Номери досить просторі і зручні, прибирання проводиться або щодня, або раз в два дні. У номерах звичайно є телевізор, телефон, і, у більшості випадків міні-бар.
У усіх тризіркових готелях є можливість поснідати, а у багатьох і повечеряти. З точки зору доступності центра-метро-ресторанів-магазинів, три зірки це сама нижча категорія, де усе це є або точно є десь на сусідній вулиці
Готелі чотири зірки.
готель 4 зірки
готель 4 зірки

Розмір оригіналу:   623x441
Тип: jpg   Дата:

Практично те ж саме, що і три зірки в плані розміщення. Зате значно більше додаткових сервісів.
У четиризірковому готелі практично точно буде ресторан, і, можливо, буде парковка для клієнтів або навіть фітнес-центр з басейном.
готель 4 зірки
готель 4 зірки

Розмір оригіналу:   611x447
Тип: jpg   Дата:

Ну з приємностей. У чотирьох зірках точно буде фен, набір всяких гелів для душу і шампунів і, можливо, навіть дошка для прасування з праскою.
Готелі п’ять зірок.
готель5 зірок
готель5 зірок

Розмір оригіналу:   600x475
Тип: jpg   Дата:

П’ятизірковий готель – це місце, де можна жити і працювати не виходячи в місто. Тут є усе. Декілька ресторанів з різною кухнею, бар, спортзал, басейн… Тільки найдешевші номери схожі на номери менш зоряних готелів. Усі інші значно просторіші.
Іноді навіть бувають номери з “кабінетом” для роботи, як, наприклад, в Дюссельдорфському Інтерконтиненталі.
готелі 5 зірок
готелі 5 зірок

Розмір оригіналу:   605x443
Тип: jpg   Дата:

Абсолютно точно у вас в номері буде усе необхідне для приготування чаю або кави, відкривання і розкладки пляшок, а також халати, тапочки, нитки з голками….
готелі 5 зірок
готелі 5 зірок

Розмір оригіналу:   585x435
Тип: jpg   Дата:

І так, в Європі п’ятизіркові готелі – це, мабуть, єдиний клас готелів, де майже гарантовано є номери для тих, що палять ;)

13 грудня 2013

Автор:

Що означають готельні зірки. Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук