Місто Зальцбург – одне з прадавніх і найкрасивіших міст Австрії. Прекрасні альпійські види і кристально чисті озера, оточені величними горами, печери і неймовірно красиві водоспади, старовинні замки, музеї і дивна архітектура у стилі барокко, прекрасні курорти і безліч пам’яток принесли заслужену славу цьому місту. Це дивовижне і дещо незвичайне місто привертає увагу і істориків, і любителів мистецтва, і допитливих мандрівників, яким завжди знайдеться, що подивитися в Зальцбургу.
Зальцбург
Зальцбург

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Розташований Зальцбург на кордоні з Німеччиною, до 1816 року це було самостійне місто-держава, а потім рішенням Віденського конгресу стало частиною Австрійської імперії, при цьому зберігши свій вигляд. Зальцбург, який виник спочатку як замок, поступово став містом з множиною церков і унікальною архітектурою. Символом Зальцбурга стала фортеця Хоензальцбург – непорушний оплот католицизму під час Тридцятирічної війни, сьогодні можна помилуватися прекрасним внутрішнім убранням фортеці, виконаним в готичному стилі пізнього періоду.
Зальцбург
Зальцбург

Розмір оригіналу:   576x258
Тип: jpg   Дата:

Значна церква Колегії ось вже три століття мовчазно поглядає на свого візаві – будинок в стилі рококо, в якому з’явився на світ геніальний Моцарт. Основний фасад будівлі піддався сильній переробці, проте частина будинку зберегла свій первинний вигляд. Обов’язково побувайте у величному Зальцбуржському соборі з вежами, що гордо здіймаються увись, в монастирі Святого Петра, в палацах Хелльбрунн, Клессхеймс, Леопольдскроні і Мірабель – його сад з терасами, фонтани, мармурові скульптури, живоплоти і квіткові композиції ви просто не зможете забути.
Зальцбург
Зальцбург

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Зальцбург багатий музеями, концертними залами, можна довго бродити по парках і звивистих вуличках, милуючись і захоплюючись містом, адже воно прекрасне, як застигла пісня. Навряд чи ви не знатимете, що робити в Зальцбургу, адже це місто підкорює численних мандрівників не лише своєю красою. У його околицях знаходяться озера з кристально чистою водою, гірськолижні курорти, соляні гори Халляйн. Шопінг в Зальцбургу є також дуже цікавим заняттям – тут є безліч магазинів, в яких ви знайдете буквально усе, що завгодно. Дуже сподобається Зальцбург і гурманам – бари, ресторани і кафе пропонують щонайширший вибір блюд місцевої і міжнародної кухні. Як би ви не оглядали місто – пішки або на якому-небудь виді транспорту, у супроводі гіда або самостійно – Зальцбург із задоволенням потрохи відкриє вам свої таємниці.

Відео: Що варто подивитися в Зальцбургу (відео путівник)


Відео-тур по Зальцбургу

24 лютого 2014

Автор:

Що робити і що подивитися у Зальцбургу? Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук