Хоча Хургада – курорт цілорічний, варто пам’ятати, що вона розташована в північній півкулі, а це означає, що в грудні і січні тут теж зима. Якщо до цього додати особливість рози вітрів в Єгипті, а точніше те, що тут завжди дме північний вітер, то необхідність в різноманітних речах стає очевидною.
Хургада
Хургада

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

Відпочинок в Хургаді з дітьми в грудні і січні
Тим, хто прямує на відпочинок в Хургаду в зимові місяці з дітьми варто взяти, окрім обов’язкових у будь-яку пору року рекомендованих лікарем ліків, засобів для і після загару (незважаючи на зиму, купатися і загорати з комфортом взимку тут можна приблизно з 10.00 до 16.00), трохи теплих речей. Це можуть бути:
  • Спортивний костюм з щільної бавовни або шерсті;
  • Светр або водолазка;
  • Куртка-вітровка;
  • Декілька пар теплих шкарпеток;
  • Тепла піжама (для тих, хто не любить спати в приміщенні з теплим кондиціонером);
  • Махровий або велюровий банний халат для того, щоб ваша дитина могла надіти, як тільки виходить з басейну або моря.
Молодіжний відпочинок в Хургаді взимку
Оскільки молоді люди зазвичай не люблять подорожувати з великою кількістю багажу, то їм заздалегідь потрібно продумати, без яких речей їм важко обійтися. Легка куртка, светр або кофта і теплий палантин для дівчат допоможуть розв’язати проблему прохолодних вечорів.
У тому ж випадку, якщо плануються далекі екскурсії з раннім виїздом з готелю, наприклад, в Луксор, то на додаток до куртки, довгих брюк або джинсів обов’язково узяти теплі шкарпетки.

1 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук