Статистику, звідки і скільки туристів приймають країни Євросоюзу представив Євростат. За його даними, самою відвідуваною країною є Іспанія, за нею йдуть Італія, Франція і Німеччина. При цьому найбільший ринок для Євросоюзу – внутрішній, тобто з інших країн Європи. За ним йдуть туристи із США.

туризм в Європі
туризм в Європі

Розмір оригіналу:   1100x614
Тип: jpg   Дата:

На долю туристів з Америки доводиться 2,5% від загального числа. Далі слідують туристи з азіатських країн, за винятком Китаю, Японії і Південної Кореї, на які доводиться 2,3% прибуваючих. Третє місце займає Швейцарія з 1,4% туристів в Євросоюзі.

При цьому, наприклад, в Іспанії більше 35% доводиться на внутрішніх туристів. Для них середня вартість поїздки складає 49 євро. За ним йдуть англійці, на яких доводиться 17,7% прибуваючих; німці - 13,2% і французи – 5,4%.

У Італії рейтинг схожий, але витрати вищі. Після самих італійців більшість ночівель складають німці 14,1%, французи 3,2% і британці 3,2%. При цьому італійці, у свою чергу, подорожують в основному в Іспанію. Також їх приймає сусідня Хорватія і Великобританія.

У Франції турпотік переважно в'їзний – туристи "складаються" з британців, голландців і німців, приблизно по 4% кожен ринок. Причому іноземці зазвичай проводять більше часу у Франції, ніж на інших європейських ринках, в середньому десять ночей. Самі французи виїжджають в Іспанію, Італію і Поругалію.

Великобританія у свою чергу виявилася єдиним великим ринком в Союзі, який приймає більше туристів, що не входять в ЄС. Зокрема, 6,9% з країн Азії (окрім Китаю, Японії і Південної Кореї) і 5,4% із США. Ще 4,6% поступають з Франції, при цьому середні витрати складають 131 євро за ніч. При цьому тільки 36,2% жителів Великобританії вважають за краще залишатися у своїй країні.

У Німеччину найчастіше приїжджають голландці, швейцарці і американці. А самі німці, у свою чергу, подорожують в основному за межами своєї країни і тільки 40,9% їх ночівель проходять в Німеччині. Іспанія, Італія і Австрія є основними пунктами призначення для німецького турпотоку.

26 липня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук