Сходи з каменю все частіше стають невід’ємним елементом заміських будинків. Будучи оформленням входу до будинку, кам’яні сходи створюють сприятливе враження про власника, а знаходячись в приміщенні, вони підкреслюють розкіш внутрішнього убрання і створюють атмосферу презентабельності і солідності.
Натуральний камінь вважається одним з самих відповідних матеріалів для створення як зовнішніх, так і внутрішніх сходів. У цьому велику роль грає різноманіття його колірних варіацій. Найпоширеніші і популярніші породи каменю для створення сходових конструкцій – усі відомі види мармуру і граніту.
З мармуру можна побудувати дуже красиві солідні сходи. Завдяки безлічі його відтінків легко підібрати такий колір сходових східців, щоб він ідеально поєднувався із загальним дизайном приміщення. При зведенні зовнішніх мармурових сходів треба потурбуватися про те, щоб уберегти їх від атмосферних опадів. З цією метою використовують спеціальні просочення і склади для виробів з каменю. Це допомагає зберегти естетичний зовнішній вигляд конструкції, а також значно продовжити термін їх служби.
сходи з граніту
сходи з граніту

Розмір оригіналу:   1400x860
Тип: jpg   Дата:

Граніт не схильний до дії перепадів температур і механічних ушкоджень, тому гранітні сходи широко затребувані не лише усередині приміщень, але і при облаштуванні зовнішніх підходів до будинку. Цей камінь може служити десятиліттями, практично не міняючи свого зовнішнього вигляду, досить легко миється і не вимагає додаткового уходу.
Щоб надати будинку неповторного і розкішному вигляду, замовте балясини з граніту tochenka.in.ua від компанії «Tochenka». Коли виробництво і монтаж елементів виконують досвідчені майстри, така обробка виходить дуже міцною і красивою. Натуральний камінь може мати широке різноманіття структур і забарвлень, тому з його допомогою можна надати кожним сходам унікальному вигляду.
Граніт являється не лише одним з найміцніших мінералів, але і характеризується високими естетичними якостями. Він прекрасно виглядає в ландшафтному дизайні, вписується у будь-який природний куточок, відтіняючи і ушляхетнюючи його красу. Неповторні малюнки і дивовижні візерунки, а також різні колірні забарвлення роблять граніт дуже привабливим для використання в архітектурі.
Сучасні сходи можуть виготовлятися як повністю з каменю, так і у поєднанні з іншими матеріалами. Особливо виграшно виглядають кам’яні східці з кованими або скляними перилами, а також різні сполуки декількох видів каменю в одній конструкції.
Вибравши породу каменю, його колір і малюнок, що відповідають стильовій спрямованості заміського будинку, можна створити справжній витвір мистецтва, яке не залишиться непоміченим і захоплюватиме своєю красою декілька поколінь.

12 серпня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук