У індійському штаті Гуджарат, який знаходиться на заході Індії, багато пам’ятників археології, архітектури, природних заповідників і незайманих етнічних зон. Озеро Канкарія – гордість гуджаратців і жителів столиці штату – Ахмадабада.
Карнавал на озері Канкарія
Карнавал на озері Канкарія

Розмір оригіналу:   563x379
Тип: jpg   Дата:

Султан Кутубалдін в 15 столітті побудував для себе, своєї численної сім’ї, родичів і запрошених гостей-королів унікальну круглу водойму, діаметром в 2,3 кілометри. Озеро колись було оснащене системою очищення води, яка була втрачена з часом.
Будівництво водойми завершилося в 1451 році, що і було відмічено в документах султана. Пізніше в центрі озера був зведений красивий сад – Нагіна Ваді (Nagina Wadi).

25 грудня щорічно на озері Канкарія починається індійський карнавал, який триває шість днів, до 31 грудня. Святкування індійського карнавалу на озері Канкарія – це безперечно дуже барвисте видовище! Красиве підсвічування озера, усіх будов і дерев, які його оточують. Кожен вечір в дні карнавалу озеро підсвічується фейєрверками.
На озері і навкруги вдень і вночі організовується розважальна програма для людей будь-якого віку – від маленьких дітей до людей похилого віку, тобото свято влаштовується для всіх індійських верств населення та для туристів, які хоче приїджають до Канкарії у ці дні.

Карнавал на озері Канкарія
Карнавал на озері Канкарія

Розмір оригіналу:   555x296
Тип: jpg   Дата:

Тут проходить і марафон для пенсіонерів, класи йоги, виставки коней, конкурси малюнка, водні змагання, сатиричні і гумористичні представлення, і, звичайно, знамениті гуджаратські танці, які справляють велике враження на іноземних гостей, які завітали на свято.

17 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук