Таїланд
Таїланд

Розмір оригіналу:   463x335
Тип: jpg   Дата:

Владу Таїланду посилила міграційні правила перетину наземного кордону для іноземців, що в’їжджають на територію королівства під виглядом туристів. Як повідомляє Bangkok Post, зокрема на кордоні з Камбоджею повністю припинена видача дозволів на в’їзд для іноземних громадян, що покидають Таїланд, а потім що відразу ж повертаються назад.
“У ситуації, що склалася, коли зроблені підвищені заходи безпеки, усі співробітники міграційної служби повинні більш суворо дотримувати правила”, – цитує видання заява Міграційного бюро.
У Таїланді існує безвізовий режим для громадян декількох десятків країн, включаючи Україну, що дозволяє їм знаходиться там від 15 до 30 днів в якості туристів. Продовжити цей дозвіл можна виїхавши з країни, а потім повернувшись в неї назад.
Причина посилення безпеки –  теракт, що стався 17 серпня у Бангкоку. Імовірно, його винуватцями стали ті, які саме незаконно в’їхали в Таїланд. Так, за версією слідства, один з терористів, в’їхав в Таїланд незаконно, при перетині кордону давши хабар офіцерові міграційної служби у розмірі $600.
Обмеження не торкнуться більшості туристів, що прибувають в Таїланд повітряним транспортом. Проте при перетині кордону офіцер міграційної служби може зажадати пред’явити документи, що підтверджують туристичний характер поїздки. Таким підтвердженням може стати, наприклад, броня в готелі.

17 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук