Тосса-де-Мар – одне з найживописніших міст Коста-Брава, розташоване в затишній бухті на березі моря. Це найкрасивіший іспанський курорт, який оспіваний поетами та який багато років служив джерелом натхнення багатьом художникам.  Тосса-де-Мар  ще на початку 20-х років минулого століття був відомий як місце відпочинку багатих європейців.
міський пляж Тосса-де-Мар
міський пляж Тосса-де-Мар

Розмір оригіналу:   1200x798
Тип: jpg   Дата:

Великий іспанський пляж граничить з одного боку з порізаним скелястим берегом, де морські кручі утворюють глибокі гроти, вузькі протоки і відокремлені бухти, притягаючи мрійників, романтиків і дослідників підводного світу.
З іншого боку від іспанського пляжу розташований один з найзнаменитіших національних пам’ятників Коста-Брава – середньовічне місто-фортеця Віла-Вел’я. Заснована фортеця в XII столітті. Кріпосна стіна з трьома високими циліндричними вежами оточує споруду. Ця середньовічна цитадель надає особливу чарівність усьому місту.
фортеця Віла-Велья в місті Тосса-де-Мар
фортеця Віла-Велья в місті Тосса-де-Мар

Розмір оригіналу:   1200x809
Тип: jpg   Дата:

Майже увесь периметр кріпосних стін, а також велика частина – караульної дороги збереглися до наших днів. Один з найулюбленіших туристами прогулочних маршрутів проходить по кам’яних сходах, що поступово піднімаються до цього міста-фортеці, і по його звивистих пішохідних доріжках, спеціально прокладених для відвідувачів. З висоти фортеці відкривається чудовий вид на море і навколишні околиці, а численні ресторани і кафе, розташовані по шляху, запрошують усіх охочих відпочити, послухати колоритні іспанські мотиви і випробувати місцеві делікатеси.
Крім цього, тут цікавий маяк з музеєм (вхід 3 EUR), історичний музей на березі, руїни древньої римський вілли і декілька старовинних церков.
У місті діє два туристичні офіси: поряд з автобусною зупинкою і на пляжі. Тут можна узяти безкоштовні карти, отримати поради і рекомендації з вибору готелю в Тосса-де-Мар.
По іспанському курорту Тосса-де-Мар курсують туристичні потяги (маршрут зеленого потягу веде вгору, до форту). Можна прокотитися на човні із скляним дном, позайматися дайвінгом і сноркелингом, пограти у боулінг і гольф.
Пропонуємо Вам також переглянути невеличке відео про Тосса-де-Мар

30 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук