Розмір оригіналу:   265x176
Тип: jpg   Дата:

У автобусному турі по європейських країнах у туристів зразковий однаковий розклад: вдень – знайомство з новими країнами і містами, вночі – зупинка в транзитних готелях по шляху слідування. Що представляє такий вид готелів, чого чекати від них туристові, а про що не слід і мріяти – в нашому матеріалі.
Спочатку трохи теорії. Транзитні готелі у більшості випадків відносяться до економклассу і пропонують прості номери без особливих надмірностей. Хоча іноді ці прості номери оформлені в кращих традиціях мінімалізму, тому виглядають набагато елегантніше деяких номерів в курортних готелях. Номерний фонд у готелів невеликий – звичайні до 500 місць. Розташовуються такі готелі найчастіше не в центрі міста, а в його околицях або на автомагістралях. Вони призначені для короткочасних зупинок туристів, тому основна увага тут зосереджена на нічлігу, а не на харчуванні гостей. Тому не дивуйтеся, якщо в іспанському транзитному готелі на сніданок ви отримаєте один круассан і шматок багета, а також порційне масло і джем.
Найчастіше в таких готелях пропонуються тільки сніданки, а великі ресторани з можливістю замовити обід і вечерю – відсутні. Хоча, з іншого боку, часто поблизу є ресторан, кафе або магазин. У транзитних готелях розміщуються як індивідуальні мандрівники, бажаючі заощадити на проживанні, так і туристичні групи. Тому не чекайте висококласного обслуговування, до блиску начищених номерів. У номерах буде чисто, але тільки до тих пір, поки ви не почнете скрупульозно перевіряти пил на шафі і видивлятися сліди попередніх постояльців у ванній кімнаті.
Як часто буває, туристи приїжджають в транзитні готелі пізно увечері, дуже втомлені. Сил на те, щоб вийти на прогулянку або не заснути відразу після походу в душ, хватає хіба що у молоді. Але варто відмітити, що найчастіше погуляти під час зупинки в транзитному готелі не вдасться, оскільки навкруги окрім заправки, дрібного магазину і автостради частіше просто нічого більшого немає.

20 березня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук