TRX або Total Body Resistance Exercises дослівно можна перевести, як вправи на загальний опір організму. Але якщо перевести по сенсу, то мається на увазі робота з власною вагою, тобто без додаткового устаткування. Повне найменування програми звучить як TRX Suspension Training – тобто, це тренування з власною вагою з використанням підвісних конструкцій (петель).
Придумана вона була не з метою впровадити в оздоровчу фізкультуру. Насправді її створив морський піхотинець Ренді Хетрікс в 1990 році з метою підтримки хорошої фізичної форми в умовах відсутності яких-небудь тренажерів. Спочатку він використав звичайні парашутні петлі, потім система удосконалилася і була запропонована фітнес індустрії, де і стала набирати оберти з великою швидкістю.
Що дає цей вид тренувань?
TRX петлі – це чудова можливість підтримувати себе в хорошій формі як у рамках фітнес клубу, так і у себе удома. Все що вам залишається, знайти місце, куди можна підвісити петлі.
Це універсальне функціональне тренування, яке дозволяє не лише розвивати усі м’язові групи, зміцнювати зв’язки і сухожилля, але і розвивати гнучкість, спритність, силу, вестибулярний апарат, витривалість і багато що інше. Це тренування має ще одну важливу чесноту – ефективний розвиток м’язів так званого кора (м’язів-стабілізаторів).
тренування з петлями TRX
тренування з петлями TRX

Розмір оригіналу:   1000x550
Тип: jpg   Дата:

Вправи підходять для усіх вікових груп, для чоловіків і жінок, для осіб з відхиленнями в стані здоров’я, оскільки в цьому тренуванні немає ніякого осьового (вертикальною) навантаження на хребет.
Петлі можна регулювати по висоті, коригувати коефіцієнт стабілізації, таким чином, ви можете полегшувати або ускладнювати інтенсивність виконання вправи.
TRX можна застосовувати в усіх інших видах тренувань – силових, кардіо, пілатесі, вправи якого дуже корисні, лфк та ін.
Де придбати петлі TRX?
На даний час придбати петлі TRX не складе труднощів. Все що вам треба – це замовити петлі TRX на сайті trx.in.ua та після дзвінка менеджеру магазину уточнити порядок оплати та доставки. Якщо ви проживаєте в Харкові, Одесі або Дніпрі, то ви можете замовити самовивіз зі складу видачі товарів у цих містах. На сайті представлені різні набори петель TRX, крім самих петель ви можете придбати тренажер TRX Rip Trainer та кріплення TRX Xmount.
Переваги TRX тренажера
  • Компактність і портативність. Ви можете організувати повноцінний фітнес у будинку, виконувати вправи навіть в маленькій квартирі, де немає місця для тренажерів. Також петлі важать менше кілограма, тобто ви можете брати їх з собою в сумці куди завгодно.
  • Легка установка. Щоб використати TRX петлі, немає необхідності робити якусь складну установку, досить знайти турнік, стовп, міцну гілку від дерева, крюк для боксерської груші і навіть двері.
  • Міцність. Як би це напрочуд не звучало, але вправи на цьому тренажері можуть виконувати люди з вагою до 180 кг!
  • Економія. Попри те, що самі петлі коштують порівняно дорого, ви їх купуєте раз і назавжди. І якщо у вас немає можливості регулярно оплачувати тренажерний зал, то ви можете лише одного разу заплатити за петлі TRX і більше не витрачати ні єдиної гривні.
  • Тренування на відео. До кожної купівлі, як правило, додаються повчальні відео уроки, тому разом з петлями ви відразу отримаєте і програму тренувань. Також ви можете знайти досить відео майстер-класів в інтернеті.
  • Можливість тренуватися особливим верствам населення. Фізіотерапевти не то що дозволяють, а навіть рекомендують тренуватися з петлями TRX людям з проблемами хребта.

29 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук