Італія наповнена невеликими чарівними городками, але міста Умбрії, Тоскани і інших центральних регіонів, мабуть, можна назвати найкрасивішими. Деякі сподобаються гурманам, а інші припадуть до душі любителям спа-процедур.
Норчіа, Умбрія
Норчіа – не просто мальовниче місто. Воно також славиться своїми традиційними ковбасними виробами. А якщо згадати цінні чорні трюфелі, ніхто не здивується, що це містечко в Умбрії подарує істинну гастрономічну насолоду.
Норчіа, Умбрія
Норчіа, Умбрія

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Норчіа, яка зберегла середньовічний вигляд, має багату історію. Це батьківщина святого Бенедикта, статуя якого прикрашає головну площу. Недалеко від неї можна відвідати ратушу Сан-Бенедетто, побудовану на руїнах римської будівлі, і будинок, де, імовірно, Бенедикт народився.
Спелло, Умбрія
Спелло знаходиться в справжній італійській глушині, де на кожній звивистій вулиці є балкони, прикрашені квітковими горщиками. Автентичне містечко хоч і поміщається на горі, але має багату історію, про що свідчить арка Августа, вежі часів Римської імперії і середньовічні церкви.
Церква Санта-Марія Маджоре може похвалитися чудовими фресками італійського майстра Пінтуріккіо. Знаходиться церква на висоті, звідки відкривається відмінний вид на сільську місцевість Умбрії.
Тоді, Умбрія
Розташований прямо в центрі Умбрії, Тоді – ідеальна база для знайомства з найзеленішим регіоном Італії. Оточений етруськими, римськими і середньовічними стінами, це мальовниче місто на пагорбі має безліч пам’яток, більшість з яких пов’язані з релігією.
Тоді, Умбрія
Тоді, Умбрія

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Недалеко від центру знаходиться церква Санта-Марія – один з кращих в Умбрії прикладів архітектури епохи Відродження. Деякі вважають, що руку до його створення доклав майстер Браманте.
В околицях міста можна знайти замки, що збереглися, включаючи знаменитий замок Тоді. Колись він був спостережною вежею, потім був відреставрований і в результаті довгих робіт повернув собі пишність. Замок притягає не лише любителів історії, але і туристів, які вірять в легенди про приведіння.
Градара, Марке
Середньовічне місто Градара відоме величною фортецею, що збереглася. Сьогодні місто виглядає безтурботним і спокійним, але так було не завжди: контроль за розташованим на пагорбі містом Градара був об’єктом боротьби різних благородних сімей.
Ось чому місто оточене не однією, а відразу двома стінами. У Градарі, яке пережило стільки подій, сьогодні проходять різні заходи, в ході яких можна поринути в історію, спробувати середньовічну кухню або прийняти участь у битві на мечах.
Караманіко-Терме, Абруццо
Караманіко-Терме часто випадає з поля зору туристів. З XVI століття це місто було відоме цілющими джерелами, але слово “терме” було додане до назви лише в 1960 році.
Караманіко-Терме, Абруццо
Караманіко-Терме, Абруццо

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Завдяки безпосередній близькості до гірськолижних курортів і розташування в серці національного парку Маджелла, Караманіко-Терме – ідеальне місце для любителів зимової і літньої природи. Також варто відвідати романську церкву Сан-Томмазо з фресками XIII століття.
Сан-Кашано-дей-Бан’ї, Тоскана
Сан-Кашано, що розташувався серед пейзажів Тоскани, які найбільше запам’ятовуються, був відомий термальними джерелами ще з етруських часів. Сьогодні 42 джерела дозволили створити розкішні спа-центри, в яких можна пройти необхідні процедури і одночасно насолодитися навколишньою природою. Варто прогулятися по середньовічних вуличках і поглянути на ратушу, прикрашену гербами попередніх правителів міста.
P.S. Якщо ви летите в Італію з Києва і є необхідність переночувати, рекомендуємо прочитати інформацію про те, як вибрати хостел. Завдяки цій статті ви зрозумієте, що хостел іноді має навіть деякі переваги перед готелем.

31 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук