Ви хочете по-справжньому розслаблятися і відпочивати під час сну? Значить, варто купити гідний ортопедичний матрац! Але який вибрати? Слухати рекламу не хочеться, та і поради з неї сумнівні. Вибирати варто найпопулярніші моделі виробів, найменування яких люб'язно надав інтернет-магазин "МебельОК". Тепер ви з легкістю зможете зробити свій осмислений вибір!

ортопедичний матрац
ортопедичний матрац

Розмір оригіналу:   1400x770
Тип: jpg   Дата:

Sleep&Fly Daily: доступний комфорт

Це універсальна модель, яка точно влаштує кожного. Окрім ефекту зима/літо, матрац має дві сторони жорсткості. Бажаєте відпочити на м'якому – будь ласка. Любите спати на жорсткому – просто переверніть виріб!

Sleep&Fly Organic Epsilon: максимально жорстка фіксація спини

Такі ортопедичні матраци ідеально підходять тим, кого турбують болі в спині. Жорстка фіксація дозволяє прийняти правильне положення під час сну і понизити навантаження на хребет. Ця модель особливо корисна для дітей і підлітків, оскільки допомагає у формуванні правильного вигину хребта.

Wind: фізіологічно коректне положення тіла під час сну.

Це виріб преміум-класу, забезпечений декількома пакетами пружин "Smart Spring Multizone". Вони мають різну жорсткість, що дозволяє уникнути викривлень хребта під час відпочинку.

Додатковими бонусами стануть ефект зима/літо і використання натуральних компонентів. Вироби дозволяють вам насолоджуватися комфортабельним відпочинком круглий рік.

Ocean: повноцінний відпочинок і користь для шкіри

Подібні матраци рейтинг тільки прикрашають. Це унікальна технологія, що поєднує переваги пружинного блоку Smart Spring Multizone і інноваційну Mono Foam. Це спеціальний прошарок, що забезпечує відмінну циркуляцію повітря, що дозволяє шкірі дихати під час сну.

Ви можете насолоджуватися повноцінним відпочинком, оскільки тіло розташоване в анатомічно правильному положенні. Ця модель – це комфортабельне спальне місце за цілком доступною ціною.

Шарлота: якість, перевірена часом

Це усіма улюблена класика. Її якість не викликає сумнівів, оскільки вона перевірене часом. Блок незалежних пружин надійно ізольований термовойлоком. Ви можете насолоджуватися комфортабельним сном і максимальною релаксацією.

Матрац має приємний ефект зима/літо. Одна сторона оснащена прошарком з натуральної шерсті, що допомагає зігрітися холодними вечорами. Інша – бавовною, що дозволяє шкірі охолоджуватися жаркими літніми ночами.

Mono Roll : безпружинна криниця комфорту

Без представників безпружинних матраців рейтинг був би неповним. Ці моделі рекомендовані провідними ортопедами і травматологами країни. Особливістю цього виробу є застосування інноваційного пінистого матеріалу – Foam Mono. Він забезпечує відмінну мікроциркуляцію повітряних мас, насичуючи шкіру киснем.

Класик: економна модель без пружин

Цей виріб притягає покупців оптимальним співвідношенням ціни і якості. Незважаючи на відсутність пружин, матрац має 5 зон жорсткості, що забезпечують анатомічно правильне положення тіла під час відпочинку. Додатковою перевагою є дихаюча піна Mono Foam.

Rollspring Coco: сон преміум-класу

Це двосторонній виріб, що дозволяє кожному насолодитися комфортним відпочинком. Спальне місце оснащене спеціальною високоеластичною масажною піною і натуральним латексом.

Особі увагу варто приділити простоті транспортування. Це вакуумний матрац. Після приїзду додому, досить розкрити зовнішню упаковку, розгорнути виріб і акуратно зробити невеликий прокол у вакуумному захисті.

29 грудня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук