Болгарські туроператори сподіваються, що майбутній зимовий туристичний сезон буде краще торішнього. Сподіваємося, що він буде не гірше і навіть краще за сезон 2013/2014, заявив в інтерв’ю Байков, голова Асоціації туроператорів і турагентств Болгарії. Прогнози про поліпшення положення на зимових курортах Болгарії грунтуються на попередніх резерваціях, які показують ріст в порівнянні з минулим роком.

Раннє бронювання, яке триває до середини листопада, звичайно на 10-15% дешевше, нагадують туроператори. Наприклад, сьогодні в чотирьох зоряному готелі в Пампорово на людину виходить 108 левів з системою “Олл інклюзів” і картою на підйомник. Пропозиції на святкові дні – Різдво і Новий рік також вигідніше зарезервувати до середини листопада.

зимові курорти Болгарії
зимові курорти Болгарії

Розмір оригіналу:   670x375
Тип: jpg   Дата:


Болгарські курорти готові зустріти туристів і за несприятливих кліматичних умов, проте, поки прогнози показують снігову зиму. По заявах туроператорів, цього року, всупереч збільшенню цін на електрику, усі ціни на зимових курортах залишаться на рівні минулого року. “Минулий зимовий сезон було дуже важкий і ясно, що необхідно уважно відноситься до цінової політики”,- пояснив Байков. За його словами, негативні результати літнього сезону з 6% спадом необхідно терміново компенсувати активною рекламною кампанією. “Інші країни вже запустили свої рекламні кампанії, в яких рекламують не лише зиму, а і літо 2015, а ми все ще ні”,- коментує Байков.

Власники готелів і ресторанів у Банско і Пампорово також з оптимізмом чекають нового туристичного сезону. За даними Співдружності туроператорів і рестораторів у Банско, прогнози обіцяють щедрі снігопади в грудні, які дадуть хорошу основу для природного снігу на гірськолижних трасах.

2 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук