Південне узбережжя Болгарії
Південне узбережжя Болгарії

Розмір оригіналу:   300x170
Тип: jpg   Дата:

За традицією у вересні ціни на морських курортах Болгарії починають знижуватися. Деякі готелі Південного узбережжя понизили ціни на 50%, повідомляє наш спец. кореспондент.
В основному у вересні на морських курортах країни відпочивають болгари і пенсіонери із західноєвропейських країн. А із-за привабливих цін найбільший курорт Болгарії Сонячний берег буде заповнений туристами до середини вересня, розповів Георгій Ніколчев з Союзу власників курорту.
“Ціни знизилися на 30-50% залежно від відстані від готелю до моря і кількості зірок. Скидки у вересні завжди були досить привабливі і багато жителів країни, бажаючі спокійно відпочити, саме на вересень планують свою відпустку”,- повідомив Ніколчев.
І на південь від Бургасу власники готелів пропонують привабливі ціни. “Велика частина готелів пропонує ціну на пакетну послугу. Приблизно на 3, 5, 7, 10 діб пропонуються скидки від 10 до 50%. Питання в тому, чи скористаються болгарські туристи цими скидками”,- заявляє власник готелю Діана Колчева.
З 7 вересня можна чекати і додаткові скидки. Наприклад, в тризірковому готелі в Чорноморцеві або Созополі номер на двох з сніданком і вечерею можна знайти за 45 левів.

18 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук