Париж
Париж

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Париж залишається найпопулярнішим у світі туристичним напрямом: в 2013 році столицю Франції відвідали 29 мільйонів туристів. За рік місто прийняло 300 тисяч гостей з України та Росії, а усього Іль-де-Франс, або Паризький регіон, відвідали 500 тисяч українців та росіян. А за останнє десятиліття турпоток з України та Росії в Париж збільшився втричі.
Бізнес-мандрівники за рік зробили 16 мільйонів ночівель в Парижі, крім того, в місті пройшли більше тисячі виїзних конгресів і семінарів. Про це говорилося на прес-конференції, організованій національним агентством по розвитку туризму у Франції Atout France.
Щороку в Парижі відкриваються нові музеї, покращується інфраструктура, проводяться найбільші міжнародні виставки. Минулого року в місті з’явилося багато нових пішохідних зон для відпочинку городян : були улаштовані 2 кілометри набережної Сени для прогулянок; влітку на площі Республіки також з’явилася велика пішохідна зона: там відкрилися кафе з терасами і дитячі майданчики.
У грудні недалеко від Версаля почав роботу другий аутлет-центр One Nation Paris. Усі магазини в ньому розташовані під одним дахом, але найголовніше, що чек tax – free можна оформити єдиний за усі покупки, зроблені в центрі. Туристам варто обернути на це увагу, тому що у Франції повернення ПДВ з покупок починають оформляти, тільки якщо витрачено більше 175 євро.
Святкування дня узяття Бастилії
Святкування дня узяття Бастилії

Розмір оригіналу:   700x459
Тип: jpg   Дата:

У 2014 році у французькій столиці очікується відкриття декількох важливих туристичних об’єктів : в квітні знову почне приймати відвідувачів Паризький зоологічний парк, в червні після багаторічної реконструкції запрацює музей Пікассо, а восени після ремонту стануть доступні усі рівні Ейфелевої вежі, включаючи поверх із скляною підлогою, через яку можна дивитися на місто. Нарешті, на заході Парижу відкриється музей компанії Moët Hennessy – Louis Vuitton (LVMH) – виставковий майданчик, присвячений сучасному мистецтву.
Цього року варто відвідати Париж в день узяття Бастилії (14 липня) – це свято відзначатиметься особливо широко, оскільки виконується 70 років з дня звільнення Парижу і 100 років з часу закінчення Першої світової війни. Міська влада запланувала грандіозний фейєрверк, концерт біля Ейфелевої вежі і безліч інших розваг. Також масштабні заходи пройдуть 25 серпня – в день звільнення міста від німецької окупації.
 
 

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук