туризм Туреччини
туризм Туреччини

Розмір оригіналу:   250x165
Тип: jpg   Дата:

Туреччина робить ряд заходів, спрямованих на підвищення українського турпотоку в країну.
Як повідомляє міністерство туризму Туреччини, курорти країни, що були одним з самих затребуваних напрямів для пляжного відпочинку у українських туристів, в першому півріччі поточного року втратили 21% гостей з України (порівняно з аналогічним періодом 2014 року). У зв’язку з цим влада Туреччини прийняла рішення про комплекс заходів, спрямованих на відновлення українського турпотоку.
Нагадаємо, що по кількості візитів в Туреччину вітчизняні туристи все ще займають четверте місце, поступаючись тільки гостям з Німеччини, Росії та Великобританії. Приміром, з початку року в Туреччині побували майже три мільйони німецьких туристів. На третьому місці по числу поїздок в Туреччину знаходяться британські туристи – їх на турецьких курортах відпочило 1.4 мільйона чоловік. Найбільше число іноземних гостей за перше півріччя 2015 року побувало в Стамбулі і Анталії. Не склали виключення і українські туристи, які також вибирають для відпочинку саме ці напрями.
Враховуючи нещасні випадки, що почастішали, на курортах Туреччини, туристам слід пам’ятати про таку важливу статтю подорожі, як страхування тих, що виїжджають, і не покладатися на волю випадку. По індексу Всесвітнього економічного форуму, в 2015 році Туреччина, що займає дванадцяте місце у світі по рівню доходів від туризму, все ще має дуже низькі оцінки в категорії транспортної безпеки.
Одним з головних заходів, що робляться Туреччиною для збільшення українського турпотоку, є субсидування чартерних рейсів з України. Туреччина має намір виплатити туроператорам по шість тисяч доларів за кожен чартерний рейс з України в період з 15 вересня по 30 листопада 2015 року. Слід сказати, що подібна фінансова підтримка буде зроблена також туроператорам країн СНД і Ірану. За допомогою програми субсидування чартерів Туреччина має намір понизити загальний спад українського турпотоку до кінця 2015-го року.
Не менш важливою мірою для підвищення туристичного індексу стало рішення турецької сторони влаштувати на деяких курортах “вільні” безпаспортні зони для туристів. Ці зони будуть територіями, вільними від податків, які гості Туреччини, що прибувають до країни на морських судах, зможуть відвідати без візи і навіть без паспорта. Йдеться про прибережні провінції Егейського і Середземного морів, зокрема, про курорти Чемше, Бодрум, Дидимій і Мармаріс.
У цих зонах планується відкрити нові торгові і розважальні центри, орієнтовані на забезпечених туристів, що прибувають в Туреччину на борту круїзних судів і шикарних яхт.
Фахівці турбізнесу з Туреччини вважають, що співпраця Мінтуризму країни з туроператорами, а також введення спеціальних програм просування туризму допомогло утримати спад українського турпотоку на рівні 20% що, відносно початку 2015-го року можна вважати успіхом, оскільки в січні зниження попиту на Туреччину у українців складало більше 30%. Інщі країни, які складають конкуренцію Туреччині у боротьбі за українського туриста, серед який Іспанія, Франція і Італія, втратили набагато більшу кількість українців.

25 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук