Відома германська газета Die Welt оцінила, що загальний спад турпотоку в Єгипет найсильніше ударив по єгипетських екскурсійних містах, в першу чергу по Луксору і Асуану. При цьому ситуація розвивається у напрямі все більшого погіршення ще з революції 2011 року.

екскурсія в храм Рамзеса Великого з Асуана
екскурсія в храм Рамзеса Великого з Асуана

Розмір оригіналу:   1423x703
Тип: jpg   Дата:

"Січнева революція і теракти, які уразили Єгипет, вплинули на єгипетський туризм в попередні роки, незважаючи на спроби єгипетської держави відродити його. Культурний туризм як і раніше серйозно страждає, хоча рекреаційний туризм на узбережжі Червоного моря і відновлюється", – заявляє газета.

Представлені цифри начебто оптимістичні – Die Welt повідомляє, що в 2017 році близько 8,3 мільйонів туристів, у тому числі 1,1 мільйона німецьких туристів, прибули в Єгипет і це серйозний результат в порівнянні з 2016 роком, коли в Єгипет відвідало всього 5,4 мільйона туристів . Проте в основному це туристи, які їдуть на курорти Хургада, Марса Алам і Шарм ель Шейх. А в 2010 році 14,7 мільйона туристів відвідали Єгипет, причому велика частина з яких відвідала Луксор і Асуан.

На даний момент екскурсії з гідами по єгипетській старовині не користуються особливою популярністю, храми в Луксорі стоять практично порожніми, незважаючи на жорсткі заходи безпеки. А більшість туристів, що прибувають, – це екскурсійні групи з Китаю і Японії, які і не складають більшості в Єгипті, і, як відмічають власники сувенірних крамниць біля Пірамід Гізи не збираються залишати додаткових коштів після екскурсій, через що співробітники або втрачають роботу або вимушені продавати товар буквально за собівартістю.

Також страждають і місцеві активності – такі як екскурсії на повітряних кулях і майстер-класи по різьбленню по алебастру для туристів.

Ехаб Субхі, директор туристичної компанії в Хургаді, зміг прокоментувати Die Welt тільки одне: "Усі тут мріють про повернення дореволюційної золотої ери туризму, де готелі Єгипту були повні туристів".

23 березня 2018

Автор:

Туризм в єгипетських Асуані і Луксорі знаходиться в повному занепаді Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук