Приріст в'їзних туристів на 3% зафіксували в Дубаї. При цьому традиційні ринки – такі як Індія і Великобританія падають, приріст дають нові ринки, серед них найбільше число туристів поставляє Китай.

Дубай для туристів
Дубай для туристів

Розмір оригіналу:   1088x644
Тип: jpg   Дата:

Всього, за інформацією The National, число туристів в Дубаї за перше півріччя досягло 8.36 млн. Приріст склав 3%. При цьому найсуттєвіше в турпотік вклалися туристи з Китаю – їх число приросло на 11% і досягло 501 тис. чоловік. Далі слідують туристи з Омана – приріст на 28% і 499 тис. туристів і Філіппіни – 29% і 216 тис. туристів.

При цьому число туристів на традиційних для Дубая ринках дещо знижується. Так, турпотік з Індії, першого за величиною ринку для Дубая, впав на 8% – до 997 тис. чоловік. З Великобританії, другого ринку для емірату – на 2%, до 586 тис. чоловік.

При цьому, як відмітив гендиректора Dubai Tourism Саід Алмаррі, в еміраті дотримуються диверсифікованої стратегії в туризмі і не впадають в залежність від одного в'їзного ринку або регіону. Зокрема, зростання китайського турпотоку пов'язане з активним просуванням і новими мобільними розробками для китайських туристів – гіда по Дубаю і аудіотурів.

19 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук