Тури в Карпати як вид екстремального відпочинку і різновид туризму – це незвичайна контрастність. Вирішивши зробити тур в Карпати, Ви дістаєте можливість попрощатися з метушнею запорошеного мегаполісу і депресією, накопиченою в міській метушні. Занурення в природу оздоровить Вас.
природна краса Карпатських гір
природна краса Карпатських гір

Розмір оригіналу:   1226x816
Тип: jpg   Дата:

Чисте гірське повітря, фізичні навантаження, дивовижні види і здорова їжа – усе це Карпати. Тур дасть Вам заряд енергії на довгий час, а отриманих вражень вистачить на довгі роки.
Тури по Карпатах можливі як влітку, так і в зимовий час. Вдень Вас чекають трава і камені, а вночі – полум’я вогнища, небо, усіяне зірками і зручний спальник. Усе це чекає Вас під час сходження на Говерлу, походу по Чорногорі. Можлива ночівля в пансіонатах та санаторіях.
Карпати весною
Карпати весною

Розмір оригіналу:   1215x823
Тип: jpg   Дата:

Якщо Ви хочете подивитися пам’ятки древнього Львова, то можна скористатися дводенним туром. Це не багато, але за цей час Ви встигнете відчути атмосферу міста і прекрасно відпочити. Столиця Галицького краю завжди привертала увагу туристів своєю культурною і історичною спадщиною.
екскурсійний тур по Львову
екскурсійний тур по Львову

Розмір оригіналу:   1185x844
Тип: jpg   Дата:

Львів був заснований князем Данилом Галицьким в середині 13 століття. Усі події, що сталися за цей час, знайшли своє віддзеркалення в кожному куточку міста, в архітектурі будівель, в з’єднанні культурних традицій Сходу і Заходу. Відвідування Високого Замку і Собору Святого Юра, огляд панорами Львова запам’ятаються надовго.

18 березня 2015

Автор:

Тури в Карпати Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук