древня фортеця міста Гондер
древня фортеця міста Гондер

Розмір оригіналу:   624x424
Тип: jpg   Дата:

Міністерство по культурі і туризму і Ефіопське картографічне агентство випустили нову карту історичного міста Гондер (Gondar), що знаходиться на півночі країни в регіоні Амхара. Це частина великої програми з розвитку туризму в Ефіопії, яка названа одним з головних світових напрямів на 2014 рік за версією британської дослідницької компанії Rough Guide.
Гондер, який служив столицею Ефіопії упродовж декількох віків , входить до числа головних пам’яток країни і має безліч пам’ятників, що охороняються ЮНЕСКО. Там збереглася древня фортеця, міська стіна з дванадцятьма вежами, а також більше сорока християнських церков. Більшість жителів міста належать до ефіопської православної церкви.
Нова карта допоможе туристам орієнтуватися в місті і прокладати зручні маршрути, повідомляє All Africa. На неї нанесені не лише основні пам’ятки, але і менш популярні пам’ятники і музеї. За твердженням місцевої влади, в найближчому майбутньому карту переведуть в електронний формат і розроблять подібний сервіс для усіх міст Ефіопії. Карту можна безкоштовно отримати у будь-якому туристичному офісі країни.

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук