Що можна сказати про Бразилію? Це воістину унікальна країна. Екзотична природа, приголомшливі пляжі, традиції, які йдуть углиб віків. Бразилія привертає увагу усіх туристів, адже саме тут є практично усі умови для самого різного відпочинку. Хочете знати найпопулярніше місто Бразилії? Ріо-Де-Жанейро. Це місто просто поражає уяву сучасною архітектурою, екзотичними квітами, розкішними готелями і пляжами. Головна пам’ятка міста – статуя Христа Спасителя, розташована на горі Корковадо.
статуя Христа Спасителя в Бразилії
статуя Христа Спасителя в Бразилії

Розмір оригіналу:   630x375
Тип: jpg   Дата:

У місті розташована величезна кількість музеїв і пам’ятників культури. Найвідоміші музеї та заклади:
  • Музей сучасного мистецтва.
  • Народної творчості.
  • Музей індійців.
  • Художній і історичний музейю
  • Музей каменів.
  • Національна бібліотека.
  • Найбільший культурний центр Банку-де-Бразіл
  • і практично усі театри міста.
Як у самому Рио, так і недалеко від міста можна знайти цікаві місця, а велика кількість гідів у Бразилії допоможуть не загубитися в різноманітті цієї країни.
Приміром, проїхавши всього 65 км від міста, ви потрапите в Петрополіс. У Петрополісі неодмінно слід відвідати Імператорський музей, також у Базіусі (170 км від Ріо) розташований великий торговий центр. Поза сумнівом слід відвідати – Ботанічний сад, він заснований в 1808 році, відомий своїми знаменитими алеями, в якому зібрали близько 7000 рослин всього світу. Також варто звернути увагу на зоопарк, стадіон, під назвою “Маракана”, побудований в 1950 році, знаменитий міст, і звичайно ж, сучасний діловий центр.
Любителям нічного життя відкриють свої двері бари, нічні клуби, кафе, ресторани, дискотеки розташовані буквально на кожному розі. Архітектура стандартних житлових кварталів в Ріо досить незвичайна. Будівлі розташовані не зовсім стандартним чином, у будинках вікна величезних розмірів, дуже багато зелених рослин. 80% населения – індійці.
Архітектура житлових кварталів в Ріо
Архітектура житлових кварталів в Ріо

Розмір оригіналу:   630x375
Тип: jpg   Дата:

Відвідайте музей індійців в Манаусі, заснований в 1896 році, міський театр, музей людини і нумізматики, оперний театр, під назвою Театро- Амазонас, також заснований в 1896 році. Подивіться на численні будинки, прикрашені керамікою небесно-блакитного кольору. Недалеко від Манауса, всього в 12 км ви зможете побачити по справжньому унікальне явище – злиття двох річок. Ріу-Негру і Соліемос відносять до того виду річок, чиї води абсолютно не змішуються, а течуть яскравими, різноколірними стрічками тисячі кілометрів.
Тут можна з легкістю порибалити, пополювати, а також познайомитися з місцевими звичаями.

1 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук